Odkryj aktywne kody Type Soul na czerwiec 2024 r

Kody typu Soul są zawsze bardzo wyczekiwane przez graczy poszukujących darmowych nagród i bonusów. Oto podsumowanie wszystkich kodów aktywnych w tym miesiącu, dzięki czemu możesz w pełni je wykorzystać.

Wpisz kody duszy aktywne w czerwcu 2024 r

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi kodami do gier, udaj się na oficjalny serwer Discord gry. Oprócz nowych kodów dodanych na kanale Ogłoszenia, członkowie społeczności często udostępniają kody, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi najnowszymi bonusami i dostępne nagrody.

Aby cieszyć się korzyściami płynącymi z kodów Type Soul, uruchom grę, dołącz do serwera i kliknij ikonę prezentu w lewym górnym rogu ekranu. Wpisz wybrany kod w odpowiednim polu i naciśnij „Enter”. Jeśli kod jest ważny, zostanie aktywowany.

Jak wykorzystać kody duszy typu

Kody można aktywować tylko wtedy, gdy Twoja ranga jest wystarczająco wysoka. Jeśli spróbujesz wymienić kod na nagrodę przekraczającą poziom Twojej postaci, pojawi się komunikat „Ranga zbyt niska”.

Jeśli chodzi o wydawanie nowych kodów do Type Soul, są one zwykle wprowadzane podczas aktualizacji gry. Twórcy regularnie dzielą się nowymi funkcjami, mechanikami i zmianami, którym towarzyszą nowe kody.

Kiedy będą dostępne nowe kody Type Soul?

Oprócz kodów możesz także zdobyć nagrody, odwiedzając świat AFK Type Soul. Aby jednak uzyskać do niego dostęp, będziesz musiał zdobyć Bilet Świata, który możesz kupić za pomocą Robuxa lub wymienić się z innymi graczami.

Będąc w AFK World, zachowaj ostrożność, ponieważ w tym obszarze znajduje się sekcja bezpieczeństwa i duża arena, na której możesz toczyć bitwy z innymi graczami, aby zdobyć dodatkowe nagrody. Nie wahaj się i wypróbuj tę funkcję, aby wzbogacić swoje postępy w grze.

Źródło: www.ign.com