Odkryj A Quiet Place: The Road Ahead, obiecującą grę typu stealth horror

Odkryj A Quiet Place: The Road Ahead, horror inspirowany słynną serią filmową. Przygotuj się na ekscytujące przeżycie łączące dyskrecję, napięcie i akcję w postapokaliptycznym świecie.

Obiecująca adaptacja

Zapowiedziany w październiku 2021 roku A Quiet Place: The Road Ahead jest dziełem studia Stormind Games, któremu zawdzięczamy już horror Remothered: Tormented Fathers. Zaplanowana na ten rok gra przenosi graczy w postapokaliptyczny krajobraz, w którym wcielają się w Alex, astmatyczną studentkę, która próbuje przetrwać u boku swojego chłopaka Martina. Pomiędzy konfliktami rodzinnymi a konfrontacją z własnymi lękami przygoda zapowiada się pełna zwrotów akcji.

Wciągające wrażenia z gry

W A Quiet Place: The Road Ahead gracze będą musieli skradać się, aby uciec przed wrogami wrażliwymi na hałas. Poza aspektem skradanki, gra oferuje sekwencje akcji z pościgiem samochodowym i użyciem karabinu. Przygotuj się na intensywne i zapierające dech w piersiach chwile podczas grania na urządzeniu przytrzymującym dźwięk.

Dostępne na wielu platformach

W oczekiwaniu na oficjalną datę premiery A Quiet Place: The Road Ahead będzie dostępne na Steamie, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Bądź na bieżąco, aby nie przegapić premiery tej gry, która zapowiada się na wyjątkowe przeżycie w świecie horroru w grach wideo.

Źródło: www.eurogamer.net