Odblokuj specjalne moce w Starfield, wykonując te główne misje

Czy grasz w Starfield i chcesz doświadczyć wszystkich fajnych aspektów gry? Mamy więc wskazówkę, która całkowicie odmieni Twoje wrażenia z gry! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Główne misje, które należy traktować priorytetowo

Aby w pełni cieszyć się Starfieldem, konieczne jest odblokowanie i ukończenie głównej misji zatytułowanej „W nieznane”. Ta misja pozwoli ci odkryć naprawdę niesamowite funkcje, które zmienią sposób, w jaki grasz. Aby się tam jednak dostać, będziesz musiał najpierw wykonać szereg innych głównych misji, którymi są:

  • Misja 1
  • Misja 2
  • Misja 3
  • Misja 4

Jeśli chcesz poznać pełną listę głównych misji, zajrzyj do naszego kompletnego przewodnika po grze.

Odblokowanie misji „W nieznane” zajmie Ci około 4-5 godzin ciągłej gry. Przejdźmy teraz do interesującej części dla tych, którzy już ukończyli tę misję i chcą wiedzieć, o czym mówimy, lub dla tych, którzy nie boją się spoilerów. Uwaga, spoilery!

Uprawnienie

Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak zdobyć moce tak wcześnie, jak to możliwe w Starfield, ponieważ pozwalają one na posiadanie specjalnych zdolności, aby stawić czoła potężnym wrogom, bronić się, natychmiast zbierać zasoby, łatwiej poruszać się nawet przy przeciążeniu i wiele więcej. Aby dowiedzieć się wszystkiego o mocach i sposobach ich odblokowywania, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem tutaj.

Jeśli grasz na komputerze i chcesz pominąć ten krok, czytaj dalej…

Jak aktywować moce za pomocą kodów

Uwaga: ta metoda działa tylko na komputerze PC. Aby wprowadzić kody i polecenia konsoli w Starfield, musisz najpierw otworzyć konsolę poleceń. Aby to zrobić, naciśnij klawisz tyldy (~) podczas gry lub w menu systemowym. Pojawi się konsola poleceń, w której będziesz mógł wprowadzić kody. Aby odblokować wszystkie moce wpisz w konsoli następujący kod: * psb.

Pamiętaj, że użycie niektórych poleceń może wyłączyć osiągnięcia w grze.Sprawdź naszą pełną listę kodów i poleceń konsoli do Starfield tutaj.

Nie przegap tej okazji, aby zmaksymalizować swoje wrażenia z gry Starfield. Wypróbuj te kody już teraz i odkryj wszystko, co ma do zaoferowania ta niesamowita gra. Powodzenia i miłej zabawy!

Źródło: www.ign.com