Obejrzyj zwiastun współpracy REYNATIS x NEO: Świat kończy się na Tobie

REYNATIS: ekscytująca współpraca z NEO: The World Ends With You na Nintendo Switch

Angielski zwiastun współpracy REYNATIS x NEO: The World Ends With You

NIS America udostępniło angielski zwiastun nadchodzącej współpracy REYNATIS z NEO: The World Ends With You. W tym zwiastunie Marin Kinzumi i Moa Fukamachi spotykają Shokę Sakurane z Shinjuku Reapers, grupę Żniwiarzy z NEO. Gracze będą mogli stawić czoła wrogom z NEO: The World Ends With You, a także odkryć kultowe lokacje z gry. Akcja RPG akcji, zaplanowana na wrzesień, rozgrywa się w Shinjuku, podobnie jak NEO.

REYNATIS: gra, której nie można przegapić na Nintendo Switch

Wydawca NIS America Inc. ogłosił premierę gry REYNATIS na Nintendo Switch 27 września 2024 r. Oprócz podstawowej wersji gry gracze będą mogli cieszyć się dodatkową zawartością z NEO: The World Ends With You. Ta zawartość typu crossover będzie obejmować postacie, lokalizacje i wrogów z tytułu Square Enix z 2021 roku.

Dla fanów wersji fizycznej NIS udostępni także edycję Deluxe i Edycję Limitowaną w swoim oficjalnym sklepie internetowym. Edycja Deluxe będzie zawierać cyfrową ścieżkę dźwiękową i mini artbook za 55 funtów. Jeśli chodzi o edycję limitowaną, będzie ona zawierać pudełko kolekcjonerskie, artbook, grafikę artystyczną, ramkę i ścieżkę dźwiękową, a wszystko to za 89,99 funtów.

„REYNATIS to klimatyczna gra typu urban fantasy, której akcja rozgrywa się w realistycznym odtworzeniu Shibuya w Tokio, gdzie wkrótce wybuchnie ostateczny konflikt pomiędzy magią a porządkiem. Czarnoksiężnik Marin udaje się dzięki swojej sile do Shibuyi w poszukiwaniu wolności i tam spotyka Sari, oficera MEA, organizacji zajmującej się utrzymywaniem czarowników pod kontrolą. Tam spotyka także Sowę, grupę wsparcia dla wędrownych czarodziejów pracujących na rzecz świata, w którym czarodzieje i użytkownicy niemagiczny mogą bezpiecznie współistnieć. Złożona z trzech członków – Michiro, Moa i Nika – Owl monitoruje zradykalizowane bojówki i nakłada własne sankcje na drażliwe przypadki, nad którymi MEA nie może kontrolować. »

Zdjęcia: NIS America, Inc.

Co sądzisz o tym crossoverze? Całkiem interesujące, prawda? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com