Obejrzyj zwiastun premiery Visions of Mana na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i PC

Square Enis ogłosiło, że Visions of Mana ukaże się 29 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Ogłoszeniu towarzyszy nowy zwiastun Visions of Mana, który trwa prawie cztery minuty i zawiera liczne fragmenty rozgrywki, a także szczegółowe informacje na temat nadchodzącej gry RPG.

Odkryj Wizje Many

Dla niewtajemniczonych: Visions of Mana to pierwsza od 15 lat nowa gra z głównego nurtu serii. W swojej 30-letniej historii serii powstało 17 gier, chociaż obecna seria Mana rozpoczęła się w 1991 roku jako Final Fantasy Adventure.

W zwiastunie poznajemy wszystkie pięć grywalnych postaci, w tym Soul Guard Val, Oracle of Wind Careena, Radiant Sword Morley, Queen of the Deep Palamena i Woodland Custodian Julei. Gracze mogą zamieniać te postacie, tworząc trzyosobowe grupy i zmieniać klasę każdej postaci, aby dopasować ją do różnych elementów. Jak wynika ze zwiastuna, towarzysze niebędący graczami mogą także pomagać drużynie gracza w walce.

Wersje i wydania Wizji Many

Standardowa wersja Visions of Mana będzie kosztować 59,99 dolarów. Dostępna jest jednak również edycja kolekcjonerska za 199,99 dolarów, która zawiera plusz Ramcoh, Art of Mana, specjalną edycję ścieżki dźwiękowej Visions of Mana, pudełko kolekcjonerskie i oczywiście fizyczną grę. Square Enix precyzuje jednak, że edycje standardowe i kolekcjonerskie na PlayStation 4 nie będą dostępne w Stanach Zjednoczonych.

Visions of Mana ukaże się 29 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Aby dowiedzieć się więcej o grze, obejrzyj zwiastun Visions of Mana, a następnie zapoznaj się ze zwiastunem rozgrywki z początku tego roku.

Czy zamierzacie zagrać w Visions of Mana w sierpniu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com