Obejrzyj zwiastun 6. sezonu Disney Speedstorm – Under the Sea

Disney Speedstorm przedstawia nową zawartość inspirowaną światem Małej Syrenki Disneya

Nowy sezon pod znakiem morza

Szósty sezon Disney Speedstorm, zatytułowany Under the Sea, zawiera „zupełnie nową zawartość” inspirowaną „Małą Syrenką” Disneya. Nowy sezon wprowadza nowy utwór oparty na ukochanym filmie animowanym, a także nowe postacie, takie jak Ariel, Ursula, Król Tryton i Książę Eryk, a także dodatkową postać EVE. Każdy z tych jeźdźców wnosi do mieszanki „swoje własne, unikalne i potężne umiejętności”.

Nowi członkowie załogi łodzi podwodnej

I to nie wszystko. Jeśli nie możesz znieść myśli o żeglowaniu pod powierzchnią morza bez przyjaciół Ariel, Flounder, Sebastian, Max, Flotsam i Jetsam, a nawet Scuttle są dostępni jako nowi członkowie załogi. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze zwiastunem powyżej lub odwiedź oficjalną stronę internetową. Disney Speedstorm jest dostępny na PC (Steam, Windows i Epic Games Store), a także na Nintendo Switch, PS5 i Xbox Series X/S. Na razie nie ma jeszcze żadnych wieści na temat wersji mobilnej, ale Android i App Store zapowiadają, że pojawi się ona „wkrótce”.

Disney Speedstorm – zwiastun sezonu 6 „Pod morzem”

Rozszerzanie dostępu do gier

Disney Speedstorm zakończył okres testowy wczesnego dostępu pod koniec września 2023 r. i jest teraz dostępny bezpłatnie na komputerach PC i konsolach, umożliwiając większej liczbie graczy dzielenie się w pełni solidnymi wyścigami opartymi na rywalizacji i współpracy.

Źródło: www.eurogamer.net