Obejrzyj wywiad z Polychroma Games na temat ich gry Until Then, który urzekł graczy na Filipinach.

Obejrzyj ekskluzywny wywiad z Polychroma Games na temat ich gry Until then, zagłębiający się w historię rozgrywającą się na Filipinach, której premiera zaplanowana jest na 25 czerwca.

Wciągająca gra na Filipinach

Until then oferuje wszechświat w barwach Filipin, łączący lokalną kulturę, ujmujące postacie i minigry. Założyciel Polychroma Games, Mickole Klein Nulud i jego zespół, starali się uchwycić tę wyjątkową atmosferę w swojej grze. Narracja zabarwiona realizmem magicznym zapewnia przejmującą, pełną emocji historię.

Wierna reprezentacja Filipin

Pomimo braku fantastycznych osobliwości i dzieci-żołnierzy, akcja Until then rozgrywa się w Manili i odzwierciedla codzienne życie Filipińczyków. Wybór kraju jako głównego miejsca akcji był dla zespołu oczywisty, chcący podzielić się osobistymi doświadczeniami, oferując jednocześnie uniwersalną historię.

Podróż czasowa i kulturowa

Gra pełni rolę kulturowej kapsuły czasu, przenosząc graczy do Manili z 2014 roku. Wyjątkowe odniesienia do technologii i mediów społecznościowych dodają przygodzie szczypty autentyczności. Twórcom udało się uchwycić istotę tej epoki za pomocą tak prostych szczegółów, jak bilet kolejowy czy interfejs Facebooka.

Innowacyjne doświadczenie narracyjne

Oprócz wiernego przedstawienia kultury filipińskiej firma Polychroma Games skupiła się na innowacyjnym opowiadaniu historii, aby wzmocnić emocjonalny wpływ gry. Interaktywne interakcje i bogate dialogi podkreślają zaangażowanie twórców w oferowanie wciągających wrażeń kinowych. Inspiracje Nuluda, takie jak Noc w lesie, doskonale odzwierciedlają innowacyjną konstrukcję narracji Until then.

Uniwersalna historia

Oprócz nostalgii za szkołą średnią, Until then porusza uniwersalne tematy, takie jak komunikacja i kondycja ludzka. Celem zespołu jest poruszenie graczy na głębokim poziomie emocjonalnym, zachęcając ich do myślenia o tematach szerszych niż tylko szkoła. Obietnica Polychroma Games to sugestywne i znaczące doświadczenie narracyjne dla wszystkich graczy.

Źródło: www.ign.com