Obejrzyj wideo z rozgrywką w Slitterhead przed premierą w listopadzie 2024 r. na PS4/PS5/Steam/Xbox.

Ekskluzywny podgląd rozgrywki Slitterhead

Omówienie gry Slitterhead

Film z rozgrywką dla Slitterhead został na krótko przesłany do YouTube, po czym został usunięty w oczekiwaniu na ujawnienie na Summer Game Fest.

W tym tygodniu szef Summer Game Fest, Geoff Keighley, zamieścił na Twitterze zapowiedź światowej premiery Slitterhead, nadchodzącej gry autorstwa twórcy Silent Hill Keiichiro Toyamy i jego studia Bokeh.

Nie przegap światowej premiery rozgrywki SLITTERHEAD, stworzonej przez twórcę Silent Hill, Keiichiro Toyamę i @BokehGameStudio, podczas #SummerGameFest na żywo w ten piątek.

Obejrzyj globalną transmisję na żywo na https://t.co/59xiIzf5AN o 14:00 PT / 17:00 ET / 22:00 BST / 23:00 CEST. pic.twitter.com/qxTQhO9DcS

Rozgrywka i wydanie gry

Przed transmisją na żywo zaplanowaną na 14:00 czasu pacyficznego / 17:00 czasu wschodniego / 22:00 w Wielkiej Brytanii zwiastun rozgrywki był widoczny, zanim został ustawiony jako prywatny. Sieć oczywiście to zauważyła i przyjęła do wiadomości. Zwiastun rozgrywki potwierdził datę premiery 8 listopada 2024 roku na PC za pośrednictwem Steam oraz Epic Games Store, PlayStation 4, PlayStation 5, a także Xbox Series X i S. Xbox One nie został wspomniany.

Toyama, reżyser Silent Hill, który później utworzył Project Siren, znany również jako Team Gravity, pod patronatem Sony, opuścił firmę pod koniec 2020 roku wraz z innymi programistami z Japan Studio, aby założyć własne studio, Bokeh Game Studios.

Dodał: „Jednak gra będzie zawierała wiele nowych mechanik, których nie widziano dotychczas w innych grach, co moim zdaniem zaowocuje wyjątkowymi wrażeniami”.

Jeśli przegapiliście zwiastun, wkrótce zostanie on oficjalnie ujawniony podczas Summer Game Fest.

Źródło: www.ign.com