Obejrzyj ten ekskluzywny klip z Supermana niszczącego rzeczy w niesprawiedliwości


Film animowany Niesprawiedliwość odbędzie się odcinek podczas sobotniego wydarzenia DC FanDome, ale przed rozpoczęciem uroczystości mamy ekskluzywny klip z filmu. Jeśli jesteś nowy w tradycji Injustice, Superman zepsuł się po tym, jak Joker zabił Lois Lane i ustanowił globalną dyktaturę, aby egzekwować zasadniczo stan wojenny. To nie pasuje do Batmana i innych, a między listą bohaterów i złoczyńców DC wybucha wojna domowa.

Poniższy klip pokazuje, w jaki sposób Superman wykorzystuje swoją siłę, aby, powiedzmy, przekonać przywódców świata do naginania się do jego kaprysu.

Niesprawiedliwość czerpie swoją historię z pary dobrze przyjętych bijatyk o tej samej nazwie, opracowanych przez Netherrealm Studios, zespół stojący za serią Mortal Kombat. Czerpie również z serii komiksów, które pojawiły się po tych grach. Do kupienia 19 października na Blu-ray i 4K Ultra HD. Aby uzyskać dłuższe i ciemniejsze spojrzenie na film, sprawdź poprzedni zwiastun Red Band tutaj.

DC FanDome powinno być ekscytującym wydarzeniem dla fanów. Jeśli chodzi o gry, program pełen celebrytów będzie miał nowe spojrzenie na Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League. Otrzymamy również nowe zwiastuny i aktualizacje filmów takich jak Batman, Błysk, Aquaman 2, oraz Czarny Adam, nie wspominając o niezliczonych serialach DC TV. Całkowicie cyfrowa konwencja rozpoczyna się o godzinie 13:00 czasu wschodniego/10 rano pacyficznego. W przeciwieństwie do zeszłorocznego pokazu, impreza odbywa się w jeden dzień i potrwa około czterech godzin. Można go obejrzeć na oficjalnej stronie wydarzenia tutaj.Source : https://www.gameinformer.com/exclusive/2021/10/13/watch-this-exclusive-clip-of-superman-wrecking-things-in-injustice