Obejrzyj pierwszy zwiastun rozgrywki Dragon Age: The Veilguard!

Dragon Age: The Veilguard – zobacz pierwszy oficjalny gameplay

Uzyskaj podgląd rozgrywki Dragon Age: The Veilguard

Deweloper BioWare ujawnił pierwszy oficjalny zwiastun rozgrywki nadchodzącej gry RPG, Dragon Age: The Veilguard. Dzięki ponad 20 minutom rozgrywki jest to pierwsze spojrzenie na walkę w grze w akcji, magiczne miasto Minrathous, postać gracza Rook, niektórych towarzyszy towarzyszących podróży Rooka, sposób, w jaki wybory wpływają na dialog i wiele więcej.

W zwiastunie rozgrywki, który zaczyna się w Minrathous, widzimy, jak ulubieńcy fanów Varric Tethras i Lace Harding powracają wraz z nowym towarzyszem Neve Gallusem, magiem prywatnego detektywa, oraz Rookiem. Solas, niegdyś sojusznik, który stał się wrogim magiem pod koniec dodatku DLC Dragon Age: Inkwizycja Trespasser, próbuje zniszczyć Zasłonę, barierę pomiędzy magiczną Pustką a kontynentem Thedas. Nasz zespół, najwyraźniej nie do końca jeszcze słynny Veilguard, próbuje go powstrzymać.

Dowiedz się więcej o Dragon Age: Strażnik Zasłony

Trwający zaledwie 20 minut zwiastun rozgrywki stanowi przedsmak tego, co czeka finalną wersję gry, która ukaże się jesienią na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Jednak Dragon Age: The Veilguard to kolejna historia z okładki Game Informera, a w najnowszym numerze można uzyskać ekskluzywny wgląd w to, co dzieje się w grze, wraz z nowymi szczegółami na temat rozszerzonego kreatora postaci, głównego centrum gry lokacji, walki akcji i nie tylko więcej.

Nie wahaj się i zapisz się tutaj, aby otrzymać nasze wydanie Dragon Age: The Veilguard w swojej skrzynce pocztowej. Śledź także stronę tytułową Game Informer, gdzie znajdziesz nadchodzące artykuły o grach, zawierające ekskluzywne szczegóły, wywiady, materiały wideo i nie tylko.

Aby dowiedzieć się więcej o grze, obejrzyj najnowszy zwiastun Dragon Age: The Veilguard przedstawiający obsadę gry, a następnie przeczytaj, jak zmieniła się nazwa z Dreadwolf na The Veilguard.

Co sądzisz o ujawnieniu rozgrywki w Dragon Age: The Veilguard? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com