Obejrzyj pierwszy film z rozgrywki Batman: Arkham Knight na Switchu

Premiera Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch

Od czasu premiery podczas Directu w czerwcu 2023 r. z niecierpliwością czekaliśmy, aby dowiedzieć się, jak trylogia Batman Arkham będzie wyglądać na Switchu. To port, którego wszyscy potrzebujemy, ale czy na taki, na jaki zasługujemy? Dziś w końcu nadszedł ten dzień. Trylogia jest już dostępna na hybrydowej konsoli Nintendo, a podczas pracy nad naszą recenzją udało nam się uchwycić materiał filmowy z najbardziej wymagającego tytułu, Batman: Arkham Knight, dzięki czemu możesz zobaczyć Mrocznego Rycerza w akcji.

Rozgrywka w Batman: Arkham Knight na Switchu

W powyższym 17-minutowym materiale filmowym możecie zobaczyć Batmana przemierzającego ulice Gotham, walczącego i (co nas najbardziej martwiło) prowadzącego Batmobil. Dzięki spadkom liczby klatek na sekundę w sekwencjach walki i jazdy te sekwencje rozgrywki dają dobre pojęcie o tym, czego można się spodziewać po Arkham Knight na Switchu, łącznie z błędami. Czy to jest zaporowe? Decyzja należy do Ciebie.

Ogólnie rzecz biorąc, trylogia Batman: Arkham oferuje wciągające wrażenia z gry z realistyczną grafiką i ekscytującą akcją. Bądź na bieżąco z naszą pełną recenzją w nadchodzących dniach.

A Ty co myślisz?

Co sądzisz o tych sekwencjach rozgrywki? Czy jest to dla Ciebie zerwanie umowy? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com