Obejrzyj pierwsze spojrzenie na Kroniki „Tym razem, gdy odrodziłem się jako śluz”.

Bandai Namco ujawniło niedawno pierwsze spojrzenie na That Time I Got Reincarnated as a Slime ISEKAI Chronicles, grę RPG opartą na popularnej serii anime. Premiera gry nastąpi dopiero 8 sierpnia, ale żeby nas uspokoić, wydawca ujawnił film otwierający w całej jej animowanej okazałości.

Sprawdź początek historii

Jeśli zastanawiasz się, jak bardzo gra pozostanie wierna serialowi animowanemu, ten film otwierający pozwoli ci to zobaczyć. Fani anime rozpoznają tu niejedną znajomą twarz, ale gra obiecuje nowe historie i postacie autorstwa autora Fuse, więc po drodze będzie jeszcze kilka niespodzianek.

Cechy gry ISEKAI Chronicles

Dla tych, którzy przegapili pierwszą zapowiedź, ISEKAI Chronicles to gra RPG z przewijaniem bocznym, w której będziesz grać jako Rimuru Tempest. Z jednej strony wyruszasz na przygody i rozwijasz relacje, które pomagają rozwijać Federację Jura Tempest, z drugiej utrzymujesz atmosferę w mieście, wznosząc nowe budynki i społeczności, które wspierają Cię w bitwach.

Ekscytujące bitwy z odurzającymi atakami kombinowanymi

Gracze mogą cieszyć się ekscytującymi bitwami akcji, które łączą w sobie efektowne ruchy specjalne i potężne kombinacje. Wzmacniając więzi z przyjaciółmi, Rimuru nauczy się ataków specjalnych i może nawet mieć sojuszników, którzy będą go wspierać. Pokonaj przerażających wrogów, którzy przybywają, aby zniszczyć Tempest, dzięki specjalnym umiejętnościom animowanym w 8-bitowym stylu retro!

Poznaj historie anime i nowe przygody

Przeżyj oryginalną historię od spotkania z Kijinami po bitwę z Królestwem Falmuth! Ponadto fani mają do dyspozycji dwie nowe przygody od oryginalnego autora!

Ekscytująca konstrukcja miasta

W miarę postępów graczy w fabule i poznawania nowych sojuszników ich społeczność będzie rosła z małej wioski do dużego narodu. Buduj szeroką gamę budynków, aby wykorzystać Odporność Burzy, która wzmocni mieszkańców, gdy będziesz tworzyć więcej struktur w swojej wiosce!

Wydaje się, że jest to gra dla fanów anime, ale nowe postacie i historie mogą zapewnić świetną drogę do wszechświata tym, którzy byli zainteresowani już od jakiegoś czasu. Pamiętaj, aby monitorować oficjalną stronę gry, aby uzyskać więcej aktualizacji w nadchodzących miesiącach.

Źródło: www.nintendolife.com