Obejrzyj oficjalny zwiastun Fortnite Rozdział 5: Sezon 1

Fortnite Rozdział 5: Odkryj oficjalny zwiastun sezonu 1

Pierwsza oficjalna zapowiedź 5. rozdziału Fortnite jest już dostępna w Internecie i ujawnia szereg nowych funkcji na zupełnie nowej wyspie Battle Royale.

Możliwość wsiadania do pociągów, władania tarczami przed zamieszkami, modyfikowania broni, poruszania się po budynkach i wspinania się po konstrukcjach została pokazana na oficjalnym zwiastunie premiery poniżej.

Wyspa Fortnite Rozdział 5 wyraźnie obejmuje wiele biomów, w tym jeden ze słonecznymi winnicami, alpejskimi górami i starożytnymi ruinami.

Co nowego w Fortnite Rozdział 5

Wydaje się, że teraz można używać ruchomych tarcz i jeździć Lamborginimi. Jak ujawniono wcześniej, Peter Griffin i Solid Snake z Family Guy są częścią Rozdziału 5 Sezonu 1: Underground Battle Pass.

Nowe tryby gry

W następnym tygodniu zostaną także udostępnione trzy główne nowe tryby gry, począwszy od Lego Fortnite w czwartek 7 grudnia, następnie Rocket Racing w piątek 8 grudnia i Fortnite Music Festival w sobotę 9 grudnia.

Jak zaprezentowano podczas wydarzenia na żywo Big Bang w Fortnite, Lego Fortnite to przygoda polegająca na przetrwaniu z klocków Lego, osadzona w rozległych, otwartych światach. Wygląda bardzo podobnie do Lego Minecrafta.

Jeśli chodzi o Rocket Racing, jest to zręcznościowa gra wyścigowa, w której możesz driftować i latać po torach zbudowanych przez twórcę Rocket League, firmę Psyonix. Wreszcie Fortnite Festival to nowa gra muzyczna od twórcy Rock Band Harmonix, w której możesz jammować do utworów wielkich nazwisk w muzyce.

Jeśli jesteś jednym z milionów graczy, którzy oglądali Wielki Wybuch, widziałeś te nowe tryby. Wydarzenie na żywo było prawdziwym marketingowym zamachem na przyszłość Fortnite.

Źródło: www.eurogamer.net