Obejrzyj naszą godzinną rozgrywkę w The Legend of Zelda: Phantom Hourglass na DS!

Zanurz się w świecie The Legend of Zelda: Phantom Hourglass, słynnej gry wideo wydanej w 2007 roku na Nintendo DS. Ta gra, sterowana całkowicie za pomocą ekranu dotykowego, jest częścią kontynuacji sagi Zelda. Dowiedz się, dlaczego Eiji Aonuma, kultowy producent serii, uważa tę grę za swoją ulubioną Zeldę.

Zelda jak żadna inna

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass wyróżnia się innowacyjną, całkowicie dotykową rozgrywką. Wydana w 2007 roku gra zdobyła sobie uznanie wielu fanów, w tym samego Eiji Aonuma. Ten ostatni oświadczył, że jego żona szczególnie ceni to dzieło, co uczyniło je dla niego jako producenta dziełem wyjątkowym.

Zanurz się w przygodzie z Phantom Hourglass

Obejrzyj godzinną rozgrywkę Phantom Hourglass poniżej, aby zanurzyć się w tej wciągającej i oryginalnej przygodzie. Znajdź cały urok uniwersum Zelda w tej grze, która wyróżnia się wyjątkowym podejściem dotykowym.

https://www.youtube.com/watch?v=videoID

Dołącz do społeczności Game Informera

Jeśli podobają Ci się nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybowałeś jeszcze naszego kanału na Twitchu, pamiętaj, że umożliwi Ci to nie tylko otrzymywanie powiadomień i dostęp do specjalnych emotikonów, ale także dołączenie do oficjalnego kanału Discord Game Informer. Dziel się dyskusjami na temat gier, rozrywki, jedzenia i organizowania spotkań z naszą przyjazną społecznością fanów, moderatorów i członków zespołu.

Nie zapomnij śledzić naszego drugiego kanału YouTube, Game Informer Shows, gdzie znajdziesz więcej odcinków Replay, a także archiwa naszych transmisji na żywo z GI Live i wiele więcej.

Źródło: www.gameinformer.com