Obejrzyj Majora’s Mask z Marcusem Stewartem i Kylem Hilliardem dzisiaj o 14:00 na Twitchu.

Kontynuacja Legend of Zelda: Majora’s Mask, niezapomnianej gry

Po tym, jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time na nowo odkryło serię w 3D i stało się dla niej nowym punktem odniesienia, Nintendo wypuściło surrealistyczną kontynuację, Majora’s Mask. Akcja rozgrywa się dwa miesiące po wydarzeniach z Ocariny. Link zostaje przeniesiony do alternatywnej wersji Hyrule zwanej Termina i musi powstrzymać bardzo wściekły księżyc przed uderzeniem w ziemię w ciągu trzech nieustannie powtarzających się dni. Unikalna struktura i dziwaczny ton Majora’s Mask zyskały jej zagorzałych obrońców i przeciwników, a jeden z wieloletnich fanów Zeldy sprawdzi ją po raz pierwszy, aby zobaczyć, gdzie mieści się w tym spektrum.

Odcinki meczów na żywo w każdy piątek

Dołącz do Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda dzisiaj i w każdy piątek na Twitchu o 14:00 czasu polskiego, gdy stopniowo przechodzą przez całą grę, aż do uratowania Terminy. Zarchiwizowane odcinki będą zamieszczane w każdą sobotę na naszym drugim kanale YouTube Game Informer Shows.

Korzyści dla abonentów

Jeśli podobają Ci się nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz jeszcze naszego kanału na Twitchu, pamiętaj, że dzięki temu otrzymasz nie tylko powiadomienia i dostęp do specjalnych emotikonów. Będziesz mieć także dostęp do oficjalnego kanału Discord Game Informer, gdzie nasi przyjaźni członkowie społeczności, moderatorzy i pracownicy spotykają się, aby porozmawiać o grach, rozrywce, gotowaniu i planowaniu wycieczek! Koniecznie śledź także nasz drugi kanał YouTube, Game Informer Shows, aby oglądać inne odcinki Replay, a także archiwa GI Live na Twitchu i nie tylko.

Źródło: www.gameinformer.com