Obejrzyj Majora’s Mask z dwoma fanami Zeldy na żywo na Twitchu!

Ekspert od gier wideo: odkryj tajemniczą Maskę Majory

Zaskakujący powrót do świata Zeldy

Po grze The Legend of Zelda: Ocarina of Time, która na nowo odkryła serię w 3D i stała się jej nowym punktem odniesienia, Nintendo wypuściło surrealistyczną kontynuację Majora’s Mask. Dwa miesiące po wydarzeniach z Ocariny Link zostaje przeniesiony do alternatywnej wersji Hyrule zwanej Termina i musi powstrzymać bardzo wściekły księżyc przed uderzeniem w Ziemię w ciągu trzech nieustannie powtarzających się dni.

Unikalna rozgrywka i dziwaczny ton

Unikalna struktura i dziwaczny ton Maski Majory zyskały jej zagorzałych obrońców i przeciwników. Wieloletni fan Zeldy sprawdzi to po raz pierwszy, aby zobaczyć, gdzie mieści się w tym spektrum.

Przygoda Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda na Twitchu

Dołącz do nas dzisiaj i w każdy piątek na Twitchu o 14:00 czasu lokalnego, aby zagrać w grę krok po kroku, aż do uratowania Terminy. Zarchiwizowane odcinki będą zamieszczane w każdą sobotę na naszym drugim kanale YouTube Game Informer Shows.

Dostępne odcinki:

Część 1 – Dużo czasu

Część 2 – Niedźwiedź

Część 3 – Deku Ball Z

Część 4 – Wypędzona świnia

Część 5 – To był zły wybór!

Część 6 – Ray Darmani

Część 7 – Zwijanie i ubijanie

Część 8 – Prawie miotacz ognia

Część 9 – Zabierz mnie wyżej

Część 10 – Sok z czasu

Część 11 – Ta o Joey’u

Część 12 – Brzydki kraj

Jeśli podobają Ci się nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybowałeś jeszcze naszego kanału na Twitchu, pamiętaj, że dzięki temu nie tylko otrzymasz powiadomienia i dostęp do specjalnych emotikonów, ale także uzyskasz dostęp do oficjalnego kanału Discord Game Informer. Nie zapomnij także śledzić naszego drugiego kanału YouTube Game Informer Shows, aby obejrzeć inne odcinki Replay, a także archiwa GI Live na Twitchu i nie tylko.

Źródło: www.gameinformer.com