Obejrzyj już dziś wersję demonstracyjną Kunitsu-Gami: Path of the Goddess!

Zapowiedź gry wideo Kunitsu-Gami: Path of the Goddess firmy Capcom.

Demo i współpraca z Okami

Podczas swojej ostatniej transmisji na żywo firma Capcom ogłosiła, że ​​dostępna jest dziś wersja demonstracyjna Kunitsu-Gami: Path of the Goddess. To demo pozwala na rozegranie części głównej historii bez ograniczeń czasowych i można je uruchamiać dowolną liczbę razy na wszystkich platformach, na których będzie dostępne Kunitsu-Gami: Xbox Series X|S, Xbox One, Windows, PS5, PS4 i Steam .

W tym samym czasie ujawniono współpracę ze słynną grą Okami z 2006 roku. Znajdzie się w nim kostiumy w kolorze Okami dla głównych bohaterów Kunitsu-Gami, Soha i Kapłanki Yoshiro, a także specjalna broń i muzyka. Firma Capcom dodała, że ​​jeśli wystarczająca liczba graczy weźmie udział i ukończy kampanię odblokowania bonusów od dzisiaj do 7:59 czasu PDT 17 lipca 2024 r., przedmioty powstałe w ramach współpracy z Okami będą dostępne jako bezpłatna aktualizacja dla każdego, kto kupi kopię Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, którego premiera odbędzie się 19 lipca.

Rozgrywka i atmosfera

Po raz pierwszy pokazana podczas Xbox Games Showcase 2023, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess łączy akcję i strategię w rozgrywce w czasie rzeczywistym. Akcja gry toczy się na splugawionej górze, gdzie za dnia gracz musi oczyszczać wioski, a nocą chronić Kapłankę przed hordami Ciemności. Ten cykl dnia i nocy powtarza się, aż góra zostanie oczyszczona i powróci spokój.

Aby uzyskać więcej informacji, przejrzyj nasze typy największych lipcowych premier gier wideo, w tym Kunitsu-Gami: Path of the Goddess.

Źródło: www.ign.com