Obejrzyj grę Minecraft: Ratunek wieśniakowi z Dallas!

Chcesz wziąć udział w prawdziwej przygodzie z Minecraftem? To jest dokładnie to, co oferuje Minecraft Experience: Villager Rescue – interaktywne i wciągające wydarzenie, które odbędzie się w różnych miastach na całym świecie. Zaprojektowane przez Experience MOD i Supply + Demand, to zbiorowe zadanie rzuci ci wyzwanie, aby ocalić grupę mieszkańców wioski przed losem nie do pozazdroszczenia.

Minecraft Experience: interaktywna przygoda

Przygotuj się na eksplorację wielu biomów, spotykanie mobów (nawet wrogich), zbieranie zasobów i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się aktywnie uczestniczyć, czy po prostu obserwować, doświadczenie będzie równie zabawne, jak i wciągające. Przygoda rozpoczyna się w Dallas w Teksasie, a pierwszy przystanek zaplanowano na 20 września. Przedsprzedaż rozpocznie się 29 maja na MinecraftExperience.com, natomiast ogólna wyprzedaż dla tych, którzy przegapili, rozpocznie się 3 czerwca. Od 16. roku życia można brać udział samodzielnie i w grupie na miejscu. Nie zapomnij ubrać się zgodnie z motywem Minecrafta, ale tak, aby nie zagracać kostiumu (szczudła Endermana zostają w domu).

Informacje praktyczne i rejestracja

Oficjalna strona wydarzenia zawiera wiele przydatnych informacji, takich jak wskazówki dojazdu na miejsce wydarzenia w Dallas, ograniczenia wiekowe i nie tylko. Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nadchodzącymi miejscami docelowymi, zapisz się na listę mailingową MinecraftExperience.com. Dzięki temu będziesz wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy Minecraft Experience będzie blisko Ciebie!

Źródło: www.minecraft.net