Obejrzyj film prezentujący Super Nintendo World w Universal Orlando Resort

Co czeka na nas w Universal Orlando Resort Super Nintendo World?

Ośrodek Universal Orlando Resort opublikował niedawno nowy film, w którym szczegółowo opisuje, czego można się spodziewać podczas Super Nintendo World na Florydzie, który w przyszłym roku zostanie otwarty jako obszar tematyczny w parku rozrywki Epic Universe. Film potwierdza, że ​​na tym obszarze znajdować się będą trzy atrakcje, w tym kolejka górska Donkey Kong Mine Cart Madness, której otwarcie nastąpi jeszcze w tym roku w Super Nintendo World w Osace w Japonii.

Film zawiera cyfrowe widoki parku z lotu ptaka, pokazujące widzom, jak będzie on wyglądał po otwarciu w przyszłym roku. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Super Nintendo World w Japonii, ten park jest prawie identyczny pod każdym względem, zarówno z sekcją Donkey Kong Country (i kolejką górską z wózkiem kopalnianym), jak i Mushroom Kingdom z Peach’s Castle, Mt. Beanpole, rozszerzonym atrakcja rzeczywistości Mario Kart: Bowser’s Challenge i mroczna atrakcja Yoshi’s Adventure.

Przekonaj się sam, oglądając poniższy film zapowiadający Super Nintendo World:

Jak widać, kolejka górska Donkey Kong Mine Cart Madness będzie wyposażona w najnowocześniejszą technologię szynową, która pozwoli stworzyć iluzję, że jeźdźcy faktycznie wyskoczą z szyn, zupełnie jak w grach Donkey Kong Country.

Podobnie jak w Super Nintendo World w Hollywood, gdzie ze względu na brak miejsca na miejscu nie ma atrakcji Yoshi’s Adventure ani dodatku Donkey Kong, oraz w Super Nintendo World w Osace odwiedzający mogą zakupić opaski Power-Up Bands, aby wziąć udział w interaktywnych kluczowych wyzwaniach i zarabiaj monety i nie tylko. Dodatkowo kultowe lokalizacje, takie jak restauracja Toadstool Cafe i inne, będą obecne w iteracji parku Orlando.

Atrakcje do odkrycia w Universal Epic Universe:

Przyjrzyj się niektórym lokalizacjom, aby dowiedzieć się, kiedy Universal Epic Universe zostanie otwarty w przyszłym roku:

  • Szaleństwo wózków minowych Donkey Kong
  • Mario Kart: Wyzwanie Bowsera
  • Przygoda Yoshiego
  • Zamek Peach

Aby uzyskać więcej informacji na temat parku, przejrzyj zestawienie wszystkiego, co pojawi się w Epic Universe w przyszłym roku. Następnie obejrzyj zdjęcia z naszej wizyty w Super Nintendo World w Japonii i obejrzyj vlog z naszego dnia w parku tematycznym.

Czy jesteś podekscytowany Epic Universe i Super Nintendo World w Orlando? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com