Obejrzyj ekskluzywny wywiad z Markiem Meerem, głosem Deadalusa w MythForce, na Xbox Wire.

Poznaj złego władcę wampirów, Deadalusa, w tym kinowym zwiastunie. Mark Meer, znany z roli komandora Sheparda w trylogii Mass Effect, użycza swojego głosu nowemu złoczyńcy MythForce. W tym ekskluzywnym wywiadzie dla Xbox Wire mogliśmy porozmawiać z Meerem o jego inspiracjach i wnioskach wyciągniętych z gier RPG. W ten sposób mamy wgląd w urzekający świat tego wizjonerskiego aktora głosowego.

Inspiracja i osobowość Deadalusa
W tej części odkrywamy wpływ Marka Meera na postać Deadalusa. Cytuje Tima Curry’ego, Alana Rickmana i Christophera Lee jako inspiracje dla swojej roli złoczyńcy. Wyjaśnia również, dlaczego lubi grać złoczyńców i jak pozwala mu to mieć więcej zabawy niż granie bohatera.

Pasja do gier wideo
W tej części Mark Meer ujawnia swoje ulubione gry wideo. Największą uwagę przykuły Red Dead Redemption 2 i uniwersum Fallouta. Wyjaśnia także, jak jego pasja do gier RPG, takich jak Dungeons & Dragons, wpłynęła na jego karierę aktorską.

Wspomnienia z kreskówek
W tej sekcji odkrywamy ulubione kreskówki Marka Meera powiązane z licencjami na gry lub superbohaterów. Podziela swoją nostalgię za serialami takimi jak „Super Powers Team: Galactic Guardians” i „Dungeons & Dragons”. Przywołuje także znaczenie nostalgii w naszym przywiązaniu do tych kreskówek.

Marzenia o przyszłych rolach
Mark Meer dzieli się swoim marzeniem o zagraniu złoczyńcy w uniwersum Marvela, a konkretnie postaci Doktora Dooma. Wyjaśnia, jak miał już okazję oddać hołd tej postaci w innej produkcji. Podziela się także swoim podekscytowaniem swoją obecną rolą Deadalusa w MythForce.

Odkrycie MythForce
W tej ostatniej części odkrywamy samą grę MythForce. Jest to pierwszoosobowa przygoda typu roguelike, która łączy w sobie szermierkę i magię. Gracze są zaproszeni do przyłączenia się do walki z Deadalusem i jego armią złych sług w kreskówkowym zamku pełnym skarbów i pułapek. W grę można grać solo lub w kooperacji z maksymalnie 4 graczami.

Wniosek
W tej wciągającej historii mogliśmy odkryć talent wokalny Marka Meera w jego interpretacji wampirzego władcy Deadalusa w grze MythForce. Mogliśmy także rzucić okiem na jego inspiracje i pasje, w tym na stołowe gry RPG i anime. MythForce zapowiada się na ekscytującą przygodę w fantastycznym świecie pełnym magii i niebezpieczeństw.

Źródło: news.xbox.com