Obecna przepustka Valorant zawiera kumpla z bronią „Corbin’s Light”, aby uhonorować fana, który zmarł na raka


Valorant’s Episode 5: Act III Battlepass zawiera kumpla od broni o imieniu „Corbin’s Light”, który honoruje fana imieniem Corbin, który niedawno zmarł po walce z rakiem.

Zespół Valorant podzielił się wiadomościami i historią Corbina na blogu o nowościach w najnowszym sezonie Valorant. Słowa pokazują, że sam Gun Buddy został zainspirowany notatkami projektowymi Corbina i jego starszego brata i zawiera współrzędne gwiazdy, która została nazwana imieniem Corbina przez Fundację Make-A-Wish.

Na cześć Corbina Riot Games dodatkowo przekaże darowiznę za pośrednictwem funduszu Riot Games Social Impact na C-Squad Foundation, organizację charytatywną, która została założona na cześć Corbina, zanim zmarł.

Jeśli chcesz dodać Światło Corbina do swojej kolekcji, musisz zdobyć 23 000 PD w najnowszej bezpłatnej przepustce bojowej Valorant. Jest to odpowiednik około 30 poziomów płatnego Battlepassu.

Na Instagramie C-Squad Foundation osoby stojące za tą stroną wspomniały o artykule z GameRevolution, który zawiera cytat z Cataliny Faerman, artystki zajmującej się integracją Riot Games, wyjaśniającą więcej na temat tego artykułu.

„Światło Corbina ma głębokie osobiste znaczenie. Zostało stworzone dla jednego z naszych graczy, który niestety zmarł podczas walki z rakiem” – powiedział Faerman. „Fundacja Make-a-Wish nazwała gwiazdę imieniem Corbina, więc postanowiliśmy uhonorować go, tworząc kumpel-broń inspirowany jego gwiazdą i dodatkowe uwagi projektowe od jego brata. Pod pewnymi względami zaprojektowanie było niezwykle łatwe. Corbin i Jestem pokrewnymi duchami w naszej miłości do astronomii Od dawna marzyłem o pracy w Riot i to moja grafika Czarodziejek Gwiazd z League of Legends ostatecznie doprowadziła mnie tutaj.

„Tak więc Kumpel Pistoletu Corbina prawie czuł się przeznaczony. Pod innymi względami było to przytłaczające zadanie. Chciałem stworzyć coś, z czego byłby dumny, ale też by go reprezentował. Na szczęście miałem pomoc od naszych niesamowitych grafików koncepcyjnych aby wymyślić projekt. Wybraliśmy niebieski dla kryształu, ponieważ był to ulubiony kolor Corbina, i dodałem współrzędne do gwiazdy Make-a-Wish jako grawerunek na ramie.

„Nie jestem w drużynie VALORANT długo, więc jestem zaszczycona i wdzięczna poza słowami zespołowi, który powierzył mi i wspierał mnie w tym zadaniu. Przede wszystkim jestem wdzięczny Corbinowi i naszym zawodnikom za inspirujące nas i dając mi możliwość tworzenia dla nich sztuki. Jestem niesamowicie dumny z Corbin’s Light i zawsze będę nosił to doświadczenie ze sobą.”

W innym miejscu w świecie Valorant znajduje się pakiet Give Back! który potrwa od 16 do 30 listopada. W tym okresie „50% wpływów ze skórek na broń i 100% wpływów z akcesoriów w pakiecie Give Back // 2022 zostanie przeznaczone na fundusz wpływu społecznego Riot Games we współpracy z ImpactAssets”.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/valorants-current-battlepass-includes-corbins-light-gun-buddy-to-honor-a-fan-who-died-of-cancer