Nowy zwiastun Halo Infinite ujawnia pochodzenie Chwytaka Master ChiefaW grze Halo Infinite Master Chief ma nowy element wyposażenia, Grappleshot. Ale skąd to się wzięło? Najnowszy odcinek archiwów UNSC ujawnia pochodzenie „Projektu Magnes”, który później stał się Grappleshot.

„W szczytowym momencie konfliktu między ludźmi i przymierzem cywilny inżynier zbudował prototyp do szybkiej masowej manipulacji ciężkimi przedmiotami; miała nadzieję, że Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjmie i włączy do arsenału bojowego Master Chiefa” – czytamy w linijce z filmu. . Sprawdź to poniżej.

Jest to drugi odcinek z serii Archiwa UNSC, który zagłębia się w „nieopowiedziane historie ludzkości i bohaterstwa” z tradycji Halo. Pierwsza ujawniła łamiącą serce historię tarcz energetycznych Master Chiefa.

W listopadzie mija 20. rocznica Xbox i Halo, a Microsoft świętuje 15 listopada transmisją na żywo. Jest to również dzień, w którym konsola Xbox Series X inspirowana Halo Infinite i kontroler z okazji 20. rocznicy trafią do sprzedaży.

Halo Infinite miało pierwotnie wystartować w 2020 roku, ale Microsoft opóźnił grę o cały rok, częściowo z powodu przejścia do pracy z domu w wyniku pandemii. Premiera gry jest zaplanowana na 8 grudnia na PC, Xbox One i Xbox Series X|S.

Element multiplayer to darmowa samodzielna gra, podczas gdy kampania jest osobnym, płatnym produktem. Oba są jednak dostępne w ramach Game Pass.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/new-halo-infinite-teaser-reveals-the-origin-of-master-chiefs-grappleshot/1100-6497779/?ftag=CAD-01-10abi2f