Nowy zwiastun Fire Emblem Engage zawiera Emblem Marth i nie tylko


To intensywny wyścig o 12 pierścieni Emblem w najnowszym zwiastunie gry Fire Emblem Engage.

Kolejna odsłona serii Fire Emblem otrzymała w środę pierwszy zwiastun od Nintendo, przedstawiający starych i nowych bohaterów. Zwiastun pokazuje Boskiego Smoka Aleara, bohatera gry w niebiesko-czerwone paski, próbującego poskładać swoją przeszłość, aby walczyć z nikczemnym Upadłym Smokiem.

Muszą zaprowadzić pokój na Kontynencie Elyosów, zbierając pierścienie Emblematów, z których każdy zawiera moc przywoływania bohaterów Fire Emblem z innych światów, w tym oczywiście z Marth.

Obejrzyj pełny zwiastun poniżej.

Marth — lub Emblem Marth, żeby było jasne — wydaje się być osobistym obrońcą Aleara, walczącym u jego boku w zdradzieckich bitwach.

Według Nintendo przywoływanie bohaterów jest znane jako angażujące. Kiedy gracz walczy z bohaterem, może odziedziczyć jego broń, umiejętności i nie tylko. Chociaż związek między Marthem i Alearem nie został jeszcze zauważony, wydaje się również, że jest całkiem możliwe, że Emblem Marth może przejść na ciemną stronę.

Ale bohaterowie nie poprzestają na tym. Oprócz Martha, pierścienie Godła wydają się również pokazywać powrót Sigurda i Cecilii. Fire Emblem Engage wprowadza także zupełnie nową obsadę postaci, które pomogą Alearowi w jego wyprawie.

Jedną z takich postaci jest następca tronu Bro-dii, królestwa potęgi. Pozostałe postacie nie otrzymują wielu innych informacji, ale rzut oka na ich projekty wydaje się obiecywać nową, żywiołową edycję sagi Fire Emblem.

Fire Emblem Engage zostanie wydany 20 stycznia 2023 roku na Nintendo Switch.

Carson Burton jest niezależnym autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze pod adresem @carsonsburton.Źródło : https://www.ign.com/articles/new-fire-emblem-engage-trailer-features-emblem-marth-and-more