Nowy zwiastun Dragon Age: Rozgrzeszenie ujawnia grudniową datę premiery


Dragon Age: Rozgrzeszenie ukaże się na Netflix 9 grudnia. Nowy zwiastun zapewnia głębsze spojrzenie na założenia serialu animowanego dla dorosłych i nowych bohaterów.

Fabuła koncentruje się na Miriam, elfiej najemniczce i byłej niewolnicy, której zadaniem była kradzież potężnego i niebezpiecznego artefaktu. Kiedy napad kończy się niepowodzeniem, sytuacja przeradza się w większą walkę o przetrwanie dla Miriam i jej przyjaciół. Akcja rozgrywa się w Tevinter i zawiera oryginalną obsadę bohaterów i potencjalnie kilku starych faworytów (postacie o 0:45 wyglądają bardzo podobnie do Cassandry i Leliany). Sprawdź zwiastun poniżej.

Po raz pierwszy ogłoszony podczas czerwcowego tygodnia Netflix Geeked, Dragon Age: RozgrzeszenieW obsadzie znaleźli się Kimberly Brooks (Miriam), Matthew Mercer (Fairbanks), Ashly Burch (Qwydion), Phil Lamarr (Roland) i Josh Keaton (Rezaren). Serial składa się z sześciu 30-minutowych odcinków.

Choć zanurzony w tradycji Dragon Age, okaże się, czy serial ma jakikolwiek związek z nadchodzącym Dragon Age: Dreadwolf. Rozgrzeszenie jest daleka od jedynej adaptacji gier wideo, nad którą pracuje Netflix. Animacja komputerowa Sonic Prime także premiery w grudniu. Gigant streamingowy zapowiedział także film Gears of War z akcją na żywo oraz własny serial animowany.Źródło : https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2022/11/10/new-dragon-age-absolution-trailer-reveals-december-premiere-date