Nowy zestaw Hearthstone: Tytani Ulduaru dodaje karty i efekty Anomalii

Czy jesteś fanem Hearthstone i lubisz odkrywać nowe efekty i nowe karty, które wzbogacą Twoje wrażenia z gry? Przygotujcie się więc, bo minidodatek Upadek Ulduaru wprowadzi pewne zmiany w grze w postaci Anomalii. Co więcej, doda dziesiątki nowych kart, dając każdej klasie nowe możliwości. W tym artykule skupimy się na nowym pakiecie Druida, który zapewnia wszechstronne narzędzia dla tej zmiennokształtnej klasy, doskonale dopasowane do obecnych talii.

Nowe karty dla Druida

Druid otrzymuje dwie nowe karty, które pozwolą mu na wykonywanie ważnych zagrań na różne sposoby. Najpierw jest Aerosoilizer, który przywołuje Drzewa 2/2 zarówno za pomocą Okrzyku Bojowego, jak i Okrzyku Śmierci, co daje wielką wartość w postaci jednego trwałego stronnika. Następny w kolejce jest Zanieczyszczony Bicz, który pozwala odświeżyć cztery kryształy many, pod warunkiem, że rzuciłeś pięć zaklęć w trakcie gry, co zapewnia ogromne wsparcie podczas ważnych zagrań w środkowej i późnej fazie gry. Wreszcie, wszechstronne zaklęcie Zakazany owoc pozwala ci zamienić całą swoją manę na równą siłę ataku lub podwoić zbroję.

Rozszerzenie, które rewolucjonizuje grę

Minidodatek do Hearthstone, Upadek Ulduaru, dodaje 38 nowych kart do zestawu kart Tytanów. Ale to nie wszystko ! Wprowadza także na ograniczony czas efekty losowej anomalii w trybach Standard, Wild i Twist. Ale to nie wszystko ! Tryb Twist zostanie także wzbogacony o format o nazwie „Wonders XL”, który umożliwi budowanie talii składających się z maksymalnie 40 kart, z ilością punktów życia dostosowaną do Twojej kolekcji. Krótko mówiąc, czekają na Ciebie jeszcze bogatsze i bardziej zróżnicowane wrażenia z gry.

Już dostępny

Czy już nie możesz się doczekać, aby cieszyć się tymi nowymi kartami i efektami? Nie martw się, minirozszerzenie Upadek Ulduaru jest już dostępne jako jednorazowy zakup za 15 euro lub 2000 sztuk złota. Jeśli wolisz, możesz także zdobyć karty Upadku Ulduaru w zwykłych paczkach rozszerzenia Tytani. Nie przegap tej okazji, aby odnowić swoje wrażenia z gry w Hearthstone!

Źródło: www.gamespot.com