Nowy sezon World of Tanks: Przebudzeni


Streszczenie

  • Nowe nagrody sezonowe, w tym nowe czołgi premium dla trybów II wojny światowej i zimnej wojny.
  • Świętowanie Halloween: Dwie mapy + Przebudzone czołgi potworów w naszym trybie ograniczonym czasowo.
  • Dodatkowa zawartość: odnowiona mapa Karelia, japońskie dodatki do czołgów, wydarzenie Tank Cup i nie tylko!

Znowu nadszedł ten czas w roku: kiedy nadchodzi zmierzch i niesie ze sobą tylko najnowsze i najlepsze na Xbox! Myślisz, że masz odwagę zmierzyć się z nowym sezonem w Nowoczesna zbroja World of Tanks – Przebudzony?

Awakened zwabi twojego wewnętrznego potwora, prowokując cię mnóstwem tematycznych treści. Zmierz się ze 100 poziomami wypełnionymi nagrodami, w tym dopalaczami, złotem, czasem premium i wieloma innymi smakołykami, aby zaspokoić pragnienie chwały.

Masz trzy różne sposoby zdobywania nagród: darmowe nagrody, przepustkę sezonową i najlepszą przepustkę sezonową. Każdy może zdobyć chwałę ze ścieżki darmowych nagród – wystarczy zalogować się, rozpocząć grę i ukończyć wyzwania, które zapewnią ci punkty do postępu w sezonie.

Niektóre z nagród z poziomu darmowego obejmują czołg ciężki T77 do trybu II wojny światowej i zupełnie nowego dowódcę 3D! I tak jak wspomnieliśmy wcześniej, co kilka poziomów będziecie zdobywać złoto, czas premium i więcej nagród.

A smakołyki na tym się nie kończą. Przepustka sezonowa obejmuje nie tylko nagrody na każdym poziomie (oprócz tego, co otrzymujesz dzięki darmowym nagrodom), ale także zapewnia dostęp do dwóch dodatkowych dowódców 3D i większej liczby czołgów premium, w tym nowego pojazdu sezonu Zimnej Wojny, T-55 Enigma czołg średni.

World of Tanks – Przebudzeni

Lub zdobądź niesamowite wrażenia z tankowania dzięki Ultimate Season Pass. Ta przepustka, z cholernie dobrą zniżką, daje dostęp do wszystkiego, od darmowych nagród i zwykłej przepustki sezonowej, a także do 25 automatycznie ukończonych poziomów, czwartego dowódcy 3D i nowego pojazdu z II wojny światowej – czołgu średniego Cobra!

Więc to jest to, co zaplanowaliśmy na dzień premiery. Przejdźmy do samego ducha sezonu…przynieś potwory!

World of Tanks – Przebudzeni

Halloween jest głównym tematem Przebudzeni – więc spodziewajcie się dużej ilości treści związanych z tym ulubionym przez społeczność świętem.

Zacznij od nowych, przerażających czołgów potworów (tak, przybywa więcej czołgów). Przygotujcie się na przywołanie trzech nowych pojazdów premium z okresu II wojny światowej i zobaczcie ich przebudzone formy, gdy uwolnicie je w naszym corocznym wydarzeniu halloweenowym!

To czas, kiedy czołgi potworne ujawniają swoją prawdziwą naturę i wykorzystują swoje niesamowite, niesamowite moce w walce z innymi czołgami potwornymi. W tym roku dwie upiorne mapy (Grim Graveyard i Dead City) będą w rotacji.

World of Tanks – Przebudzeni

Od nowych czołgów potwornych po wydarzenia o ograniczonym czasie trwania (nie wspominając o naszych tematycznych kartach-kluczach, przecenionych zestawach czołgów potworów oraz nadchodzących dowódcach Grim Reaper i Valkyrie 3D), ten upiorny sezon ma wiele do zaoferowania fanom gatunku horroru i czołgów bitwy.

A więc masz to – twój główny motyw na sezon Przebudzonych! Zapewniamy jednak, że zabawa na tym się nie kończy.

Karelia powraca do rotacji map z nową i ulepszoną grafiką, japońska linia czołgów ciężkich otrzymuje funkcjonalność wielowieżową, a wydarzenie Turkey Shoot również powraca, aby wprowadzić Was w ducha Święta Dziękczynienia. Każdy znajdzie coś dla siebie!

World of Tanks – Przebudzeni

A co powiesz na udział w listopadowym wydarzeniu Tank Cup, aby reprezentować swoją drużynę i zdobywać specjalne przedmioty kosmetyczne, medale i specjalny czołg-nagroda? Nie przegap swojej szansy na zdobycie wielkiej nagrody i dodaj do swojej listy prawdziwy pojazd kolekcjonerski. Walcz z całych sił i stań się najgorszym koszmarem swoich przeciwników. Współczesna zbroja World of Tanks nowy sezon zaczyna się 4 października! Czy jesteś wystarczająco odważny?

Świat czołgów

Xbox Live

Świat czołgów

Wargaming.net


1468

World of Tanks to ogólnoświatowa darmowa gra online dla wielu graczy poświęcona wojnom czołgów w połowie XX wieku. Stworzony specjalnie dla konsoli Xbox, World of Tanks oferuje realistyczne pojazdy i środowiska, dzięki czemu gracze mogą dowodzić najpotężniejszymi czołgami w historii i doświadczać walki na Xbox jak nigdy dotąd. Cechy: • Strategiczna, szybka akcja online 15 na 15. • Ponad 700 autentycznych czołgów do wyboru spośród 12 krajów. • Walcz w różnych środowiskach z różnymi efektami terenowymi i pogodowymi • Wbudowana obsługa konsoli Xbox One X przesuwająca granice wierności graficznej. • Regularne aktualizacje oferują nowe treści i częste wydarzenia specjalne.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/04/world-of-tanks-new-season-awakened/