Nowy raport Bayonetta 3 zawiera inne konto PlatinumGames VA Pay Offer


Obraz: Nintendo

W weekend seria filmów opublikowanych przez byłą aktorkę głosową Bayonetty, Hellenę Taylor, oskarżyła dewelopera PlatinumGames o oferowanie „obraźliwej” sumy 4 000 USD za powtórzenie roli w nadchodzącym trzecim wpisie, Bayonetta 3, chociaż nowy raport Bloomberga (płatność) zawiera twierdzenia ze źródeł „zaznajomionych z negocjacjami”, które malują nieco inny obraz.

Jak donosi Jason Schreier z Bloomberga, dwa źródła — które poprosiły o zachowanie anonimowości, ale których twierdzenia są poparte dokumentacją widzianą zarówno przez Bloomberga, jak i VGC — mówią, że PlatinumGames było „zdeterminowane”, aby Taylor powtórzył tę rolę, i chciały zabezpieczyć Taylora za „co najmniej pięć sesji, z których każda kosztuje od 3000 do 4000 dolarów za cztery godziny w studiu”, co oznacza, że ​​całkowita opłata za rolę wynosi co najmniej 15 000 dolarów.

Raport mówi, że „Taylor poprosił o sześciocyfrową sumę, a także kwoty końcowe z gry”, które Platinum odrzuciło przed przeprowadzeniem przesłuchań w celu zastąpienia. Źródła Bloomberga twierdzą, że Taylorowi zaoferowano występ w grze po tej samej stawce za jedną sesję (czyli od 3000 do 4000 dolarów), ale Taylor odmówił.

Odpowiadając na tę odmienną relację z negocjacji, Taylor powiedziała Schreierowi, że to „absolutne kłamstwo” i powiedziała, że ​​trzyma się wszystkiego w swoich filmach.

Oryginalne komentarze Taylora wywołały wiele dyskusji w Internecie na początku tego tygodnia, a Hideki Kamiya skomentował an „postawa nieprawdy” na Twitterze, a artystka, która przejęła głos postaci w nowej grze, Jennifer Hale, otrzymała obraźliwe wiadomości w mediach społecznościowych, zanim wydała własne krótkie oświadczenie.


Dalsza lektura:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/10/a-new-bayonetta-3-report-features-a-differing-account-of-platinumgames-va-pay-offer