Nowy plan działania Among Us ujawniony w 2024 r.: zbliżają się nowe role i filtry lobby

Among Us, społeczna gra dedukcyjna science-fiction, która w pojedynkę przywróciła modę frazie „sus”, właśnie otrzymała nowy plan działania zapowiadający nowy zestaw funkcji na rok 2024, gdy deweloper Innersloth kontynuuje mordercze szaleństwo wśród gwiazd.

Nowe role w lobby i ulepszenia

Prawdopodobnie to właśnie zapowiedź nowych, nadchodzących ról – pierwsza od 2021 roku – spotka się z największym entuzjazmem fanów. I chociaż Innersloth nie podała żadnych wskazówek, czym one mogą być, zauważa, że ​​każdy z nich będzie miał „swój własny drobiazg, który czyni lobby bardzo interesującymi”. Nowe role, jak twierdzi, nadejdą „wkrótce”.

W dalszej części roku Innersloth doda lepsze filtrowanie lobby, które będzie zawierać „bardziej wyrafinowany” zestaw ustawień wyszukiwania, a także lekkie upiększenie menu ustawień lobby. „Przywitaj się z szybkimi menu, dzięki którym możesz łatwo zobaczyć wszystkie ustawienia, które możesz zmienić jako gospodarz” – pisze – „i uzyskać szybki podgląd najważniejszych, gdy dołączasz do lobby. »

W innym miejscu mówi się o „upiększaniu innych elementów” – wspomniano o muzyce do lobby i czacie członków drużyny wyświetlanym u góry ekranu – i obiecuje się więcej elementów kosmetycznych, które są „urocze, zwariowane i chaotyczne”, a także kosmetyczne kolaboracje w tym rok również.

Wśród nas serial animowany

Wygląda na to, że nowe role wyjdą jako pierwsze, ale Innersloth twierdzi, że zespół „jest bardzo zajęty sprawdzaniem notatek i przygotowywaniem zadań, aby te projekty mogły zostać zrealizowane”, więc kolejność wydawania pozostałych elementów na jego trasie arkusza pozostaje nieustalona.

Oczywiście w przygotowaniu jest także serial animowany Among Us, a Innersloth niedawno potwierdził nową obsadę – w tym Debra Wilson jako Yellow, Patton Oswalt jako White, Phil LaMarr jako Brown i Wayne Knight jako Lime.

Źródło: www.eurogamer.net