Nowy pakiet gier na PC firmy Fanatical jest jednym z jego najlepszych dotychczasFanatical oferuje nowy pakiet na sierpień, pozwalając Ci zdobyć siedem gier za jedyne 20 USD. Będziesz wybierać z listy 16, która zawiera kombinację klasycznych indies i potęg AAA. W zestawie dostępne są dwa inne poziomy, ale wybór pakietu siedmiu gier oznacza każda gra kosztuje zaledwie 2,86 USD.

Jeśli nie potrzebujesz siedmiu gier, możesz wybrać pięć za 15 USD lub trzy za 10 USD. Kolekcja Platynowa jest pełna świetnych tytułów (wszystkie oferowane jako klucze Steam), więc jeśli nie dodałeś już większości z nich do swojej kolekcji, nie powinno być trudno znaleźć siedem dobrych gier. Do zakupu dołączony jest również kupon rabatowy 5% na następne zamówienie za pośrednictwem Fanatical.

Dzieci Morty, Wewnętrzne zło, Światło księżyca, oraz Droga Śmierci do Kanady to jedne z najlepiej ocenianych gier w promocji. Children of Morta to gra RPG inspirowana grami typu roguelike, w której musisz bronić góry przed złymi najeźdźcami. Moonlighter to kolejny tytuł z elementami lochów roguelite, ale jest to także fascynująca symulacja miasta i zarządzania. Death Road to Canada jest nieco bardziej komiczne niż poprzednie dwa tytuły, dając ci setki zombie, których możesz odeprzeć, gdy wyruszasz w losowo generowaną wycieczkę.

Znajdziesz również Agenci chaosu, Projektant Akwarium, Samorosta 3, i więcej. W poniższym katalogu wyróżniliśmy każdą grę.

Platinum Collection: Zbuduj swój własny zestaw Sierpień

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/fanaticals-new-pc-game-bundle-is-one-of-its-best-yet/1100-6506160/?ftag=CAD-01-10abi2f