Nowy pakiet DLC do Call of Duty już dostępny – grudzień 2021 r

Nowa oferta DLC do Call of Duty jest już dostępna i to prawdziwy mem. Centralnym punktem pakietu „Włóż monetę Mastercraft” do Modern Warfare III i Warzone jest łódź podwodna Arcade Rhythm, na której znajduje się animacja nawiązująca do niesławnego komunikatu Call of Duty „Aktualizacja wymaga ponownego uruchomienia”. Fani Call of Duty znają tę wiadomość, a Activision wykorzystuje teraz ten mem (i zarabia na nim) dzięki temu pakietowi DLC. Animacja nie tylko wyświetla komunikat, ale także pokazuje, jak żołnierz gorączkowo naciska przycisk A, aby przez niego przejść, a następnie wyrzuca ręce w powietrze i uderza bronią, aby wyrazić swoją frustrację związaną z problemem. Dla niektórych może to być zbyt realistyczne.

Pakiet „Włóż monetę mistrzowską”.

Pakiet „Insert Coin Mastercraft”, który kosztuje 2400 punktów COD (20 USD), oparty jest na grach zręcznościowych. Broń ma efekt zielonego śledzenia, a kiedy zabijesz wroga, rozpada się na małe zielone bloki, które mają reprezentować piksele ze starych gier.

Pakiet zawiera nowego operatora, High Score, który nosi gamingowy zestaw słuchawkowy i deskorolkę przypiętą z tyłu. Operator ma na sobie wielokolorowe spodnie i czerwoną kurtkę, a także żółtą opaskę na głowę, która najwyraźniej ma na celu wywołać klimat lat 80. Ostatni ruch nazywa się Trauma szyjki macicy i jest dość oczywisty. Pakiet zawiera również emblemat szafki w stylu retro i wisiorek z bronią w kształcie małej szafki zręcznościowej.

Co nowego w Call of Duty

Wszystko to wyciekło w grudniu, kiedy wystartowała aktualizacja sezonu 1, a eksploratorzy danych zrobili swoje. Jeśli chodzi o inne wieści o Call of Duty, trwa nowe wydarzenie Vortex, które przyniesie ze sobą niesamowite wersje science-fiction gier Rust, Quarry i Shipyard, zawierające śmiercionośny, jednostrzałowy Ray Gun do kontroli graczy.

Źródło: www.gamespot.com