Nowy mod Portal 2: Revolution – 40 nowych komór testowych i nowa historia

Odkryj nowe rozszerzenie Portal 2: Revolution

Gracze Portal 2 mogą teraz zanurzyć się w 40 nowych komorach testowych, z nową mechaniką i zupełnie nową historią dzięki najnowszemu rozszerzeniu stworzonemu przez fanów: Portal: Revolution. To rozszerzenie, opracowane przez Second Face Software, jest dostępne w Portal 2: Community Edition, zmodyfikowanej wersji gry zaprojektowanej przez społeczność w celu tworzenia i grania w dodatkową zawartość. Gracze szacują, że ukończenie kampanii zajmie im około ośmiu godzin, przy czym warianty kostek laserowych i łamigłówki wymagają wyłącznie niebieskiego pistoletu portalowego.

Nowy odcinek pomiędzy Portalem a Portalem 2

Akcja Revolution rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Portalu i Portalu 2. Po zniszczeniu Gladosa na końcu Portalu gracz wciela się w obiekt testowy przebudzony przez nową sferę osobowości zwaną Stirling. Ten ostatni szuka „potężnego urządzenia zdolnego przywrócić Aperture do dawnej świetności”. Zapowiada się ekscytująca przygoda, prawda?

Dla osób zainteresowanych wypróbowaniem Revolution wymagane jest posiadanie Portal 2 na Steamie, obecnie w cenie 0,85 GBP / 0,99 USD w momencie pisania tego tekstu. Samo rozszerzenie jest bezpłatne, a recenzje sugerują, że warto. Inne mody do Portal 2, które warto sprawdzić, to stworzony przez fanów mod VR, który Ian pochwalił za jego naturalność, a także Portal Reloaded, który dodaje trzeci portal i podróże w czasie.

Źródło: www.eurogamer.net