Nowy mod do Wiedźmina 3: ujeżdżaj urzekającego stwora

Sprawdź niesamowity mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który zastępuje zaufanego końskiego towarzysza Płotkę złośliwym stworzeniem, na którym Geralt może jeździć po kontynencie.

Nowy towarzysz Geralta

Użytkownik Nexus Mods, apokryphos, stworzył mod „Rideable Fiend Mount”, pozwalający temu potworowi i jego łowcy połączyć siły w celu przejęcia władzy nad światem. Dodatkowo stwór naśladuje zachowanie Płotki wspierając Geralta gdy nie jest on dosiadany, a jego dzikie ataki są skuteczniejsze niż kopnięcie końskim kopytem.

Społeczność

Wiedźmin 3 korzysta z wielu kreatywnych modów dzięki udostępnieniu oficjalnego oprogramowania do modowania przez CD Projekt Red. REDkit jest dostępny bezpłatnie na platformie Steam, w Epic Games Store i GOG dla wszystkich posiadaczy Wiedźmina 3, ale pozostanie wyłącznie na komputerach PC, pomimo wysiłków Bethesdy i Larian Studios mających na celu zintegrowanie obsługi modów z innymi grami.

Obiecująca przyszłość dla franczyzy

Mody będą jedyną nowością, która pojawi się w Wiedźminie 3, ponieważ gra otrzymała aktualizację na PlayStation 5, a Xbox Series koncentruje się na wielu nadchodzących projektach, w tym bardzo oczekiwanej kolejnej głównej grze z serii Wiedźmin, o nazwie Polaris.

Źródło: www.ign.com