Nowy kontroler Xbox Design Lab inspirowany Falloutem jest już dostępny

Amazon wypuści w przyszłym miesiącu telewizyjną adaptację Fallouta i aby wprowadzić nas w odpowiedni nastrój, Xbox dodał do Design Lab nowy kontroler inspirowany Falloutem.

Nowy kontroler Xbox inspirowany Falloutem w Design Lab

Omawiany projekt zawiera górną i boczną zaślepkę inspirowaną Falloutem oraz wytłoczone Vault Boys zdobiące okładkę. Jedna z postaci jest w pełnym kolorze i ma na sobie swój charakterystyczny niebiesko-żółty strój, grając własnym kontrolerem Xbox. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ten projekt i chcę taki dla siebie.

Jak można się spodziewać po Design Lab, ci, którzy chcą zdobyć kontroler Xbox inspirowany Falloutem, będą mogli go również dostosować za pomocą różnych stylów przycisków, wyzwalaczy i opcji pada kierunkowego (chociaż Xbox zaproponował pomysły inspirowane mieszkańcami Krypty, Bractwem, Pip-Boyem i oczywiście mutantami).

Dostawa SPECJALNA 🎮 – Fallout, teraz dostępny w Xbox Design Lab

Ceny tych kontrolerów zaczynają się od 72,98 GBP. Mały zwiastun możecie zobaczyć na powyższym filmie i obrazku poniżej.

Źródło obrazu: Xbox

Na początku tego miesiąca showrunner Jonathan Nolan powiedział, że nadchodząca seria będzie „prawie podobna do Fallouta 5”. I oczywiście ta adaptacja nie będzie zawierała żadnych odniesień do błędów i usterek, które wystąpiły w pierwszym sezonie.

Pomimo faktu, że są one powszechne w wielu grach Bethesdy, szczególnie w okolicach daty premiery, pierwszy sezon Fallouta nie będzie zawierał żadnych zabawnych odniesień do tych niezamierzonych błędów w grach wideo, twierdzą showrunnerzy.

Źródło: www.eurogamer.net