Nowy kontroler Fallout Design Labs Xbox Series X/S już dostępny.

Nowy kontroler Xbox Series X/S inspirowany serią Fallout

Wkrótce pojawi się serial telewizyjny Fallout od Amazon Studios, którego premiera odbędzie się 12 kwietnia na platformie Amazon Prime. Zwiastun możecie obejrzeć tutaj, ale przed jego premierą Microsoft i Bethesda ujawniły nowy kontroler Xbox Series X/S inspirowany popularną serią gier postapokaliptycznych, który możecie pobrać już teraz.

Dzieje się tak dlatego, że w rzeczywistości jest to nowy projekt inspirowany Falloutem, opracowany w laboratoriach Xbox Design Labs, w którym można dostosowywać kontrolery Xbox Series X/S za pomocą unikalnych wzorów, kolorów, uchwytów i nie tylko.

Funkcje kontrolera

Jak widać na ilustracji na górze tego artykułu, kontroler przedstawia słynnego Vault Boya trzymającego własny kontroler na czarno-białym wzorze przedstawiającym różne wersje Vault Boya, które pojawiły się w całej serii. Logo kontrolera Xbox jest zintegrowane z logo Fallouta, a pad kierunkowy zachowuje żółto-złoty kolor kojarzący się z Falloutem. Jeśli chcesz, możesz jednak dostosować elementy takie jak D-Pad, wyzwalacze i inne elementy, używając różnych kolorów.

To ładnie zaprojektowany kontroler, ale jego cena jest wyższa w porównaniu ze standardowym kontrolerem Xbox Series X/S: 92,96 USD. Możesz go kupić już dziś.

Wniosek

Więcej informacji znajdziesz w recenzji Fallouta 4 opublikowanej w serwisie Game Informer, a następnie zapoznaj się z nowym spojrzeniem na serial telewizyjny Fallout firmy Amazon. Następnie obejrzyj pierwszy zwiastun serialu Fallout.

Co sądzicie o tym kontrolerze? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com