Nowy gadżet Call of Duty: Black Ops 6 już dostępny

Nowe gadżety z Call of Duty: Black Ops 6 są już dostępne

Nowa linia gadżetów związanych z Call of Duty: Black Ops 6 jest już dostępna w oczekiwaniu na premierę gry jeszcze w tym roku. Linia produktów jest oficjalnie licencjonowana i dostępna online w sklepie Call of Duty.

Większość nowych gadżetów związanych z Black Ops 6 to ubrania przedstawiające grafiki i ikonografie z gry, jak na przykład ta koszulka z hasłem „The Truth Lies” i graffiti przedstawiającym Mount Rushmore na plecach. T-shirty zaczynają się od 30 dolarów i są dostępne w kolorze białym lub czarnym, w różnych rozmiarach, od małych męskich po 4XL. W naszej ofercie znajdziesz również inne t-shirty, bluzy i czapki z logo Black Ops 6, w różnych kolorach i rozmiarach.

Jeśli chcesz udekorować swoją przestrzeń życiową lub rzeczy osobiste odrobiną miłości do Black Ops 6, możesz zdobyć oficjalny plakat przedstawiający kluczowe grafiki gry za 20 dolarów. Plakat papierowy ma wysokość 23,4 cala i szerokość 16,5 cala. Dostępna jest także czterocalowa winylowa naklejka za 5 dolarów i ceramiczny kubek o pojemności 13 uncji za 15 dolarów, oba z logo gry. Udajcie się do oficjalnego sklepu Call of Duty, aby sprawdzić wszystkie nowe gadżety dotyczące Black Ops 6, które są już dostępne, a także wiele innych. przedmioty oparte na innych tytułach Call of Duty.

Zamów Call of Duty: Black Ops 6 w przedsprzedaży już teraz

Call of Duty: Black Ops 6 ukaże się 25 października na PC, Xbox i PlayStation i będzie dostępny w wielu wersjach fizycznych i cyfrowych, a wszystkie można już zamawiać w przedsprzedaży. Gra objęta jest także limitowaną wyprzedażą B2G1 firmy Target z 50% rabatem, ważną do 15 czerwca.

Źródło: www.gamespot.com