Nowy film Super Mario Bros potwierdzony na 2026 rok

Nowa kinowa adaptacja uniwersum Super Mario Bros jest obecnie przygotowywana przez Nintendo i Illumination, po ogromnym sukcesie The Super Mario Bros. Film z zeszłego roku. Ten nowy film, którego premiera w amerykańskich kinach jest zaplanowana na 3 kwietnia 2026 r., już wzbudził ogromne oczekiwanie wśród fanów.

Nowy film z uniwersum Super Mario Bros w przygotowaniu

Pomimo braku oficjalnego potwierdzenia tytułu nowego projektu, twórca serii, Shigeru Miyamoto, ujawnił, że Nintendo i Illumination po raz kolejny współpracują, aby ożywić tę adaptację. Reżyserzy pierwszego filmu, Aaron Horvath i Michael Jelenic, również powracają w tej nowej przygodzie. „Jeśli chodzi o szczegóły nowego filmu, jak często mówię, będziemy Was informować, gdy będziemy gotowi ujawnić więcej” – powiedział Miyamoto w filmie opublikowanym na kanale YouTube Nintendo of America.

Tym razem celem jest dalsza eksploracja wszechświata Mario i zapewnienie jasnej i wciągającej historii. Miłośnicy serii mogą teraz przygotować się na nową przygodę pełną niespodzianek!

Znana obsada

Super Mario Bros. W filmie wystąpili tacy aktorzy jak Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Keegan-Michael Key i Seth Rogen. Jednak nie potwierdzono jeszcze żadnych członków obsady nowego filmu. Pierwsza część, wydana w kwietniu 2023 roku, spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno widzów, jak i krytyków, stając się jednym z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów. Premierę tej nowej adaptacji zaplanowano na prawie trzy lata później, na 3 kwietnia 2026 roku.

Krótko mówiąc, fani Super Mario Bros mogą już doczekać się nowej wyprawy do świata słynnego włoskiego hydraulika. Do zobaczenia w 2026 roku, aby odkryć nowe przygody Mario i jego przyjaciół na dużym ekranie!

Źródło: www.gameinformer.com