Nowy, ekskluzywny pakiet papierowy Mario: Diorama w Wielkiej Brytanii!

Ekskluzywna diorama z grą Paper Mario: The Thousand-Year Door zamówioną w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii

Dobra i niezbyt dobra wiadomość dla fanów Paper Mario: The Thousand-Year Door. Urocza diorama jest dostępna jako bonus w specjalnym pakiecie gry, ale jest dostępna tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Rzeczywiście, sklep Nintendo w Wielkiej Brytanii oferuje zremasterowaną wersję Paper Mario ze sceną bitwy do zbudowania. Ta diorama przedstawia Mario i Goombellę walczących z Lordem Crumpem, Koopą Troopą, Bobem-ombem, Goombą i Chain Chompem. Bohaterów i złoczyńców obserwuje publiczność złożona z Ropuch, Koopas i Goombas. To całkiem urocze. Pakiet zawiera także trzy gumowe breloki jako bonus przedsprzedażowy. W tej chwili nie wiemy, jakie są możliwe bonusy za zamówienie w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie ta ekskluzywna diorama jest dostępna wyłącznie w pakiecie z Paper Mario: The Thousand-Year Door w Wielkiej Brytanii.

Zamów w przedsprzedaży Paper Mario: The Thousand-Year Door na Switchu

We wrześniu zapowiedziano Paper Mario: The Thousand-Year Door na Switcha. Ta gra, będąca częścią długoletniej podserii RPG, została pierwotnie wydana na Nintendo GameCube w 2004 roku. Była kontynuacją Paper Mario z 2000 roku i stanowi drugą część sześciu gier z serii Paper Mario. Ostatnią odsłoną był Paper Mario: The Origami King w 2020 roku na Switchu. Na początku tego miesiąca Nintendo ujawniło, że Paper Mario: The Thousand-Year Door ukaże się 23 maja. Remaster RPG będzie zawierał ulepszoną grafikę, przearanżowaną ścieżkę dźwiękową i wiele więcej. GameSpot udostępnia także przewodnik dotyczący zamówień przedpremierowych Paper Mario: The Thousand-Year Door.

Zmiany w zasadach wydawania gier Nintendo

Możesz także zauważyć, że Nintendo najwyraźniej zmieniło coś w odniesieniu do daty premiery tych gier wraz z Paper Mario. Rzeczywiście, gra wystartuje w czwartek, co stanie się również z Luigi’s Mansion 2 HD i Endless Ocean Luminous. Wcześniej własne gry na Switcha były wydawane w piątki.

Źródło: www.gamespot.com