Nowy „cyfrowy pakiet Bayonetta” oferuje bezczelną zniżkę na Switch eShop (USA)


Zdjęcie: SEGA / Nintendo

Wkradając się do sklepu NA eShop z wybiegiem nietypowym dla uzbrojonej w broń wiedźmy Umbra, Pakiet cyfrowy Bayonetta i Bayonetta 2 jest kompilacją jej pierwszych dwóch gier i jest już dostępna w US Switch eShop.

Za książęcą sumę 59,98 USD możesz pobrać ten zestaw z Bayonettą i Bayonettą 2 i zaoszczędzić 20 USD w porównaniu z zakupem pary osobno w pełnej cenie — oryginalna gra kosztuje 29,99 USD, a kontynuacja kosztuje 49,99 USD.

Oczywiście, jeśli jesteś fanem eleganckiej i lekceważącej serii hack-and-slash od PlatinumGames, bez wątpienia masz już te perełki, zarówno na Wii U, jak i na Switchu (lub gdzie indziej w przypadku pierwszego opublikowanego poza Nintendo wejście). Jeśli jednak jesteś nowym właścicielem Switcha i chcesz nadrobić zaległości w kilku najlepszych grach akcji w systemie, jest to przyzwoity sposób na ich zdobycie za uczciwą cenę. W ten sposób będziesz gotowy na nadchodzącą Bayonetta 3, która wyląduje w nieujawnionym czasie w 2022 roku, prawda?

W naszych recenzjach nazwaliśmy pierwszą grę „jednym z najbardziej satysfakcjonujących i zapadających w pamięć kultowych hitów poprzedniej generacji” i powiedzieliśmy, że druga oferuje „wciągającą, płynną formułę walki, która obfituje w platformówkę, eksplorację światła i śmieszną historię do stworzenia coś, co po prostu potrzebować doświadczyć”. Obie są bardzo dobrymi grami wideo.

Daj nam znać poniżej, jeśli będziesz podwójnie zanurzać się w pakiecie Bayonetta.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2021/12/a-new-bayonetta-digital-bundle-offers-a-cheeky-discount-on-switch-eshop-us