Nowy bohater z Naraka: Bladepoint: Hadi Ismail w akcji!

Nowy bohater przybywa do Naraki: Bladepoint!

Hadi Ismail: kolejny bohater Naraka: Bladepoint

Projekt Hadiego inspirowany jest Bliskim Wschodem i użyje swojego mechanicznego ramienia, aby wstrząsnąć konkurencją. Nowy zwiastun pokazuje go w akcji i potwierdza, że ​​będzie dostępny od 15 listopada 2023 roku.

Najnowszego bohatera Naraki: Bladepoint możecie zobaczyć w zwiastunie poniżej:

Finał 10. sezonu Naraka: Bladepoint

Przybycie Hadiego będzie oznaczać koniec 10. sezonu Naraka: Bladepoint, w którym wprowadzono szereg funkcji, takich jak Wachlarz jako najnowsza broń. Mały i elegancki, wywodzi się ze zwykłego noża i jest równie wszechstronny. Łącząc szybkie ataki z podmuchami wiatru i nieoczekiwanym atakiem ofensywnym na średnim dystansie za pomocą ulepszonych Szybkich Doskoków, Wachlarz jest zarówno egzotyczny, jak i niebezpieczny.

To nie wszystko. Zespół ujawnił, że sezon 10 przyniesie także szereg „nowych aktywności i przedmiotów kolekcjonerskich”. Do 15 listopada gracze mogą zbierać „Żetony Hadiego” w postaci zębów, wykonując codzienne zadania mające na celu naprawę odpowiednich części jego mechanicznego ramienia i odblokowanie przedmiotów kolekcjonerskich.

Pomimo możliwości duplikacji, dodatkowe koła zębate można wymieniać z innymi, co stanowi świetny sposób na poznanie nowych członków drużyny!

Bezpłatne przejście do Naraki: Bladepoint

Na początku tego roku dowiedzieliśmy się, że dwa lata po debiucie Naraka: Bladepoint staje się grą free-to-play. Od lipca legendarna gra PvP typu Battle Royale dla maksymalnie 60 graczy – która przekroczyła granicę 20 milionów unikalnych graczy tuż przed drugą rocznicą swojej premiery – będzie dostępna na PC i Xbox, a ostatecznie także na PS5.

Źródło: www.eurogamer.net