Nowe technologie z targów CES 2024: dziwne przedstawienie Mario z technologią hologramową.

Consumer Electronics Show (CES): nowe technologie do odkrycia

Targi Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas w stanie Nevada trwają pełną parą i stanowią doskonałą okazję dla największych firm do zaprezentowania niektórych produktów i koncepcji, które w nadchodzących latach mogą trafić do naszych domów. W tym roku technologia holograficzna wyróżnia się zaskakującą reprezentacją Mario za pośrednictwem ProtoHologram i Target.

Samsung zaprezentował nowy przezroczysty wyświetlacz microLED i robota do czyszczenia okien firmy Ecovacs, który przeciwstawia się grawitacji, co stanowi oszałamiający postęp technologiczny. Naszą uwagę przykuła jednak dziwna, holograficzna wersja Mario, która wywołała mieszane reakcje wśród odwiedzających program.

Niepokojąca reprezentacja Mario

Hologram Mario wywołał sporo szumu na targach CES, ale reakcje były mieszane. Rzeczywiście, chociaż wizualna reprezentacja przypomina Mario, wydaje się pozbawiona swoich fantazyjnych cech. Dodatkowo głos użyty w animacji nie jest wierny postaci Nintendo. Jest zatem mało prawdopodobne, aby firma została powiązana z tą inicjatywą.

Dziwny wybór marketingowy

To holograficzne przedstawienie Mario rodzi pytania o strategię marketingową firmy. Choć niepokojąca, inicjatywa ta nie jest pozbawiona humoru i budzi ciekawość zwiedzających. Pomimo przerażającego wyglądu, jest bardzo prawdopodobne, że ta holograficzna wersja Mario przyciągnie zaciekawioną i rozbawioną publiczność.

Twoja opinia na temat tego odkrycia na targach CES

Co myślisz ? Czy to przedstawienie Mario wydaje ci się interesujące czy przerażające? A Ty, jakie inne produkty prezentowane na targach CES są warte wspomnienia? Czekamy na Wasze reakcje!

Źródło: www.nintendolife.com