Nowe superzdolności, nowe możliwości: odkryj najnowsze możliwości Destiny 2

Odkryj nowe podklasy i supermoce w Destiny 2: Poza Światłem

Obiecujące nowe podklasy

Nowa podklasa, Prismatic, pozwala łączyć umiejętności i moce, które wcześniej były od siebie odizolowane, oferując w ten sposób graczowi możliwość tworzenia bardzo innowacyjnych konfiguracji na podstawie tych interakcji. Na przykład połączenie właściwości stazy w zakresie kontroli tłumu z niszczycielską siłą słoneczną może otworzyć zupełnie nowe podejście do walki.

Zespół programistów zaczął od ustalenia podstawowych koncepcji pierwszych wersji Prismatic: „Omawialiśmy różne sposoby interakcji gracza: spowalnianie wrogów, a następnie wysadzanie ich w powietrze lub wzmacnianie i wpadanie w szał. Chociaż poszczególne zdolności są znajome, w tych początkowych kombinacjach faworyzują różne style, aby ulepszyć nowe strategie. Wiemy jednak, że społeczność odkryje jeszcze więcej niesamowitych kombinacji i taktyk, zwłaszcza gdy zacznie używać nowych skórek i fragmentów. »

Supers sprawdzone i poprawione

Oprócz nowych podklas, Destiny 2 zawiera ekscytującą aktualizację istniejących superzdolności. Tytani są wyposażeni w Arsenał Zmierzchu, nową, potężną Super Pustkę, Łowcy w Windblade, nową, śmiercionośną umiejętność Arc, a Czarnoksiężnicy wszczynają bitwy za pomocą Pieśni Płomieni.

Podobnie jak w przypadku bladego serca, te superzdolności zawierają również elementy klasycznych umiejętności Destiny. Na przykład Windblade jest opisane jako podobne do umiejętności Tańca Ostrzy dla Łowców w oryginalnym Destiny.

„Chcieliśmy zapewnić wrażenia przypominające klasyczną fantasy Arc Hunter, jednocześnie oferując agresywny, wysoce mobilny styl gry” – wyjaśnia Samuel Dunn, dyrektor ds. funkcji rozgrywki. „Wiedzieliśmy, że chcemy uwzględnić elementy takie jak sama broń Arc Blade, a także potężny atak obrotowy, ale z możliwością szybkiego przemieszczania się z jednego punktu do drugiego w mgnieniu oka. Dzięki nowemu manewrowi powietrznemu Wzniesienia możesz łączyć ze sobą potężne kombinacje ruchów powietrznych, aby utrzymać wrogów w napięciu. »

Źródło: news.xbox.com