Nowe samochody Forza Horizon 5 z filmów i seriali Universal!

Forza Horizon 5: nadchodzi nowa zawartość

Studio deweloperskie Playground Games ogłosiło niedawno, że nadchodząca zawartość Forza Horizon 5 skupi się na nowych innowacjach w dziedzinie motoryzacji. Oznacza to, że gracze będą mieli okazję podróżować po Meksyku za kierownicą Forda Mustanga Dark Horse z 2024 r., Hyundaia IONIQ 5 N z 2023 r., Toyty GR Yaris z 2021 r., Porsche Taycan Cross Turismo Turbo S 2023 i Kia EV6 GT z 2023 r. dla wielu pojazdy te mogą nie być najważniejszym wydarzeniem w tej serii wydań.

Pakiet samochodowy z ikonami uniwersalnymi

Pakiet samochodów Universal Icons zawiera KITT-a z K 2000, Jeepa Wranglera Sahara z 1992 Jurassic Park oraz osobną wersję DeLorean Time Machine z każdego z filmów z trylogii Powrót do przyszłości. Każdy wehikuł czasu DeLorean ma niepowtarzalny wygląd i efekty wizualne po osiągnięciu 140 km na godzinę. Jurassic Park Wrangler ma logo parku i kultowy kolor filmu. Wreszcie KITT zawiera zestaw body, w tym tryb Super Pursuit.

Pojazdy kultury popularnej w Forza Horizon 5

To nie pierwszy raz, kiedy Forza Horizon 5 wprowadza licencjonowane pojazdy zaczerpnięte z obiektów kultury popularnej. Gracze mogą już zakupić pakiet samochodów Forza Horizon 5: Fast X oraz dodatek Forza Horizon 5: Hot Wheels. Oprócz wspomnianych pojazdów w tym sezonie dostępnych jest 17 akcesoriów EventLab, które pomogą graczom budować nowoczesne autostrady i kolekcjonować roboty na całym świecie.

Bardzo nam się podobała Forza Horizon 5 po premierze w 2021 roku, przyznając jej 9,5 na 10 punktów, uznając ją za jedną z 10 najlepszych gier 2021 roku i przyznając jej zarówno najlepszą grę ekskluzywną dla firmy Microsoft, jak i najlepszą grę wyścigową tego roku. Pakiet samochodów Universal Icons będzie dostępny jutro, 18 czerwca. Mustang pojawi się w grze 20 czerwca, IoniQ i EV6 pojawią się w grze 27 czerwca. Yaris zadebiutuje 4 lipca, a Taycan 11 lipca.

Źródło: www.gameinformer.com