Nowe próby systemu dobierania graczy Ozyrysa w Destiny 2 budzą kontrowersje



Bungie dodała pomoc w dobieraniu graczy do trybu Próby Ozyrysa w Destiny 2, aby uczynić go bardziej przyjaznym dla szerszego grona graczy, ale nie został uruchomiony bez własnego udziału kontrowersji.

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, Trials of Osiris to tryb PvP 3v3 o wysokim ryzyku i wysokich nagrodach w Destiny 2, w którym gracze próbują osiągnąć bezbłędność, wygrywając siedem meczów z rzędu. W ten sposób gracze uzyskują dostęp do ekskluzywnych nagród w latarni morskiej.

Jak donosi Kotaku, szczegóły tej zmiany w Trials of Osiris zostały udostępnione w najnowszym This Week At Bungie i są częścią zmian w Trials of Osiris po tym, jak tryb jest przez chwilę niedostępny.

Pierwszą z tych zmian jest dodanie "bezbłędny basen" to sprawi, że gracze, którzy osiągną kamień milowy Flawless, przejdą 7-0 do puli matchmakingowej z innymi, którzy zrobili to samo. Gracze pozostaną w tej puli aż do cotygodniowego resetu gry.

Dla tych, którzy mają problemy w Próbach Ozyrysa, Bungie zaoferuje również: "pomoc w swataniu" dopóki nie zaczną znowu wygrywać. Na szczęście tymczasowy charakter tej zmiany, miejmy nadzieję, pomoże tym, którzy chcą ograć system.

"Udostępniamy pomoc w dobieraniu graczy, jeśli ktoś wpadnie na kilka meczów typu blowout” – napisał menedżer społeczności Bungie, Cozmo_BNG. „Ta mechanika tymczasowej pomocy wyjaśnia się, gdy znów zaczną wygrywać, więc nie myśl, że ktoś będzie bezbłędny, tankując kilka gier, a następnie spędzi weekend płynnego żeglowania”.

Są tacy, jak @Benjjjyy na Twitterze, którzy uważają, że może to "zniechęcaj graczy, którzy wyszli bez skazy, do ponownego grania." Może to również zachęcić niektórych graczy do manipulowania systemem poprzez resetowanie się po sześciu wygranych, aby mogli uniknąć umieszczenia w tej puli bezbłędnej.

Ten nowy system, według Cozmo, jest w toku i w razie potrzeby zostanie dostosowany w przyszłości.

"Będziemy przyglądać się zarówno analizom, jak i informacjom zwrotnym – i starać się zrównoważyć szybkie mecze z dobrymi meczami w całej bazie graczy," – powiedział Cozmo. "Zdecydowanie nie osadzony w kamieniu na zawsze."

Aby uzyskać więcej informacji na temat Destiny 2, zapoznaj się z najnowszymi szczegółami dotyczącymi Królowej Wiedźmy, która zostanie wydana w lutym 2022 r., oraz wiadomością o powrocie Gjallarhorna.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.





Source : https://www.ign.com/articles/destiny-2-trials-of-osiris-matchmaking-system-is-stirring-controversy