Nowe Pokémony i Zelda: 30 lat przebudzenia Linka | Wszystko o Nintendo

Witamy w All Things Nintendo, Twoim cotygodniowym źródle informacji o uniwersum Nintendo. Co tydzień będziemy Cię informować o najnowszych wiadomościach, ogłoszeniach i grach słynnej firmy. W tym odcinku przyjrzymy się prezentom Pokémon z tego tygodnia, ale to nie wszystko, jest więcej wiadomości do omówienia. Ponadto Brian podzieli się swoimi przemyśleniami na temat nowego sezonu Overwatch 2, który rozpoczął się w czwartek, oraz omówimy rozwój The Legend of Zelda: Link’s Awakening, aby uczcić 30. rocznicę gry.

Najważniejsze odcinki

W tym odcinku All Things Nintendo przedstawimy następujące najważniejsze wydarzenia:

Podsumowanie prezentów Pokémon

Omówimy wszystkie ogłoszenia i najnowsze informacje z prezentów Pokémon w tym tygodniu. Porozmawiamy o nowych grach, fajnych funkcjach i o tym, co to oznacza dla fanów Pokemonów.

Wrażenia z Inwazji Overwatch 2

Brian podzieli się swoimi przemyśleniami na temat ostatniego sezonu Overwatch 2, zatytułowanego „Inwazja”. Dowiedz się, co sprawia, że ​​ten sezon jest tak wyjątkowy i czego gracze mogą się spodziewać pod względem nowych bohaterów, map i nie tylko.

Rozwój The Legend of Zelda: Link’s Awakening

Powrócimy do historii i najważniejszych wydarzeń związanych z rozwojem The Legend of Zelda: Link’s Awakening, ponieważ gra obchodzi 30. rocznicę. Dowiedz się, przed jakimi wyzwaniami stanął zespół programistów i jak udało im się stworzyć tak kultową grę.

Ale zanim zagłębisz się w te tematy, koniecznie śledź Briana w mediach społecznościowych. Możesz go znaleźć na Instagramie/Threads (@BrianPShea) lub na Twitterze (@BrianPShea). Możesz także śledzić Kyle’a na Twitterze (@KyleMHilliard) i BlueSky (@KyleHilliard).

Zespół All Things Nintendo zawsze chętnie przyjmuje Twoje opinie i pytania. Możesz wysłać do nas e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, skontaktować się z Brianem na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączyć do nas na oficjalnym serwerze Game Informer Discord. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć swoje konto Discord z kontem Twitch i zasubskrybować kanał Game Informer na Twitchu. Będziesz wtedy mieć dostęp do przestrzeni „Wszystkie rzeczy Nintendo” w sekcji „Społeczność”.

I nie zapomnij zasubskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów! Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Bądź na bieżąco z nowym odcinkiem w każdy piątek, w którym podzielimy się wszystkimi najnowszymi wiadomościami Nintendo, wrócimy do klasycznych gier i przedstawimy klejnoty eShop.

Źródło: www.gameinformer.com