Nowe informacje o wydaniu programu Xbox Insider: aktualizacje i poprawki systemu

Nowa aktualizacja podglądu Xbox

Drodzy członkowie programu Xbox Insiders, przekazujemy wam ważne wiadomości dotyczące nadchodzącej aktualizacji Xbox Preview. Chociaż zmiany wizualne są minimalne, aktualizacje te zapewniają istotne ulepszenia zapewniające jakość i stabilność konsoli Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu to XB_FLT_2311ZN\25398.2916.231114-2200 i będzie dostępna 15 listopada 2023 o godzinie 17:00 czasu polskiego. Po zakończeniu aktualizacji stanie się ona obowiązkowa od 16 listopada 2023 r. o 17:00 czasu pacyficznego.

Należy pamiętać, że ta aktualizacja może nie zostać zainstalowana automatycznie, zanim będzie wymagana, dlatego zalecamy ręczne sprawdzenie jej dostępności.
Nowi użytkownicy zarejestrowani w tej wersji mogą nie otrzymać wszystkich wczesnych aktualizacji, ale otrzymają je przed wydaniem ogólnym. Ponadto niewielka liczba użytkowników może pozostać przy aktualnej wersji konsumenckiej. Odwiedź często zadawane pytania dotyczące programu Xbox Insider, aby dowiedzieć się więcej.

Wdrożone uchwały

Dzięki zaangażowaniu inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że w tej wersji wprowadzono następujące rozwiązania:

Przechwytuje : Naprawiono nieoczekiwane problemy podczas przesyłania zrzutów do OneDrive lub zewnętrznego urządzenia magazynującego.

Gry : Naprawiono problemy z nieoczekiwanym zamykaniem niektórych tytułów po podłączeniu kierownicy.

Moje gry i aplikacje – Zarządzaj aktualizacjami : Naprawiono błąd, w wyniku którego ta sama aktualizacja mogła pojawiać się wiele razy w sposób niezamierzony.

System : Naprawiono różne problemy ze stabilnością i wydajnością.

Znane problemy

Jesteśmy świadomi, że pewne problemy zostały wspomniane w uwagach do poprzednich wersji. Problemy te nie są pomijane, ale znalezienie rozwiązania zajmie inżynierom Xbox więcej czasu.

Audio : otrzymaliśmy zgłoszenia użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu. W przeciwnym razie skontaktuj się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Sieć : Badamy raporty mówiące, że konsola może nie łączyć się z siecią po uruchomieniu zgodnie z oczekiwaniami. Pamiętaj, aby zgłosić problem tak szybko, jak to możliwe. Jeśli konsola nadal nie jest podłączona, uruchom ją ponownie.

Jak uzyskać pomoc techniczną Xbox Insider

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, odwiedź społeczność subreddit. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni członkowie programu Xbox Insider są tutaj, aby Ci pomóc.

Przed opublikowaniem postu w subreddicie sprawdź najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem nie został już wspomniany lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie komentarzy do wątków omawiających ten sam problem przed opublikowaniem nowej wiadomości. Pomoże nam to lepiej zrozumieć Twój problem. Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem”. Informacje udostępniane w obu miejscach pomagają nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom programu Xbox Insider na subreddicie. Cieszymy się, że jest to przyjazne, oparte na społeczności miejsce rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź przyszłe informacje o wersji kompilacji Xbox Insider Preview, aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji Xbox Preview.

Źródło: news.xbox.com