Nowe informacje na temat kolejnej gry Skate: ulepszenia, nowe funkcje i data premiery!

Zapowiedź nadchodzących zmian w grze Skate

Przeprojektowana rozgrywka

Deweloper Full Circle udostępnił aktualizację na temat nadchodzącej gry Skate. Chociaż nie ogłoszono jeszcze daty premiery, zespół szczegółowo opisał kilka poprawek i dodatków, które pojawią się w serii, opracowanych w połączeniu z opiniami z testów.

Znaczące ulepszenia

W następnej darmowej grze zostanie wprowadzona modernizacja systemu Flick-It. Deweloper twierdził, że wykonanie każdej sztuczki „będzie tak samo zabawne i satysfakcjonujące jak nigdy dotąd”. Dzięki tej zmianie dodane ulepszenia poprawią precyzję i kontrolę gracza, dzięki czemu triki w Skate będą łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zespół podkreślił także wprowadzenie „uproszczonego” systemu sterowania, który ułatwi graczom zapoznanie się z grą.

Pomimo dobrej zabawy w trybie dla jednego gracza, Skate będzie jeszcze bardziej doceniane w trybie dla wielu graczy, dzięki dodaniu funkcji „społecznościowych”, takich jak wspólne działania w wyskakujących okienkach.

Personalizacja i inkluzywność

Gracze będą mieli także dostęp do licznych opcji dostosowywania, dzięki którym będą mogli zdobywać nagrody za modyfikowanie postaci i plansz. Przedmioty można odblokowywać i umieszczać w świecie gry. Kreator postaci zapewni wszechstronne wrażenia z wieloma opcjami dotyczącymi kształtów ciała, wzrostu, fryzur i nie tylko.

Społeczność i perspektywy na przyszłość

Full Circle będzie w dalszym ciągu przyjmować opinie społeczności przed premierą Skate, zachęcając graczy do przyłączenia się do programu Skate Insider. Testy konsolowe zaplanowano na jesień tego roku. Gra będzie dostępna na PlayStation, Xbox, PC i urządzenia mobilne, ze wsparciem dla cross-play i cross-progression.

Obejrzyj najnowszą aktualizację programisty:

Link do filmu pod artykułem

Źródło: www.eurogamer.net