Nowe gry ze złotem na styczeń 2022 r.


Czas ogłosić styczniowy skład Games with Gold! Na Xbox One i Xbox Series X|S zniszcz roboty w chorym rytmie w NeuroVoider i pomóż ludzkości wrócić do gwiazd Na mieliźnie. A dla naszego klasycznego składu za pośrednictwem kompatybilności wstecznej, wróć do legendarnej strzelanki zręcznościowej w Promienna Srebrna Broń i zagraj w przeprojektowany klasyk w Space Invaders Infinity Gene.

Członkowie Xbox Live Gold będą mieli wyłączny dostęp do tych gier przez ograniczony czas w ramach Games with Gold. Podobnie jak członkowie Xbox Game Pass Ultimate, którzy otrzymają wszystkie fantastyczne korzyści Gold oraz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier w ramach Xbox Game Pass.

NeuroVoider
Osadzona w cybernetycznym świecie i z oryginalną ścieżką dźwiękową autorstwa cyberpunkowego artysty, Dana Terminusa, walcz z hordami samozwańczych robotów, używając nieskończonych kombinacji broni jądrowej. Graj w trybie współpracy z maksymalnie czterema znajomymi lub w pojedynkę w tej strzelance RPG typu hack’n’slash.

Na mieliźnie
Aby ludzkość przetrwała i dotarła do gwiazd, musisz tworzyć i budować. Niezależnie od tego, czy odblokujesz nową technologię, wychowasz smoki, czy wystrzelisz w kosmos, niebo dosłownie nie jest granicą. Odzyskaj to, co zostało utracone i odbuduj wszystko!

Promienna Srebrna Broń
Przywrócona przez Treasure legendarna strzelanka w pionie powraca z tą samą rozgrywką typu shoot ’em up, dzięki której oryginalna wersja zręcznościowa jest tak sławna. Nowe dodatki, takie jak „Ikaruga„w stylu” tryb fotografowania pomaga podnieść zabawę w tej fantastycznej strzelance.

Space Invaders Infinity Gene
Gra, która od pokoleń definiowała gry wideo, powraca w nowym wydaniu. Rozegraj łącznie 143 etapy, które zmieniają się zarówno pod względem wyglądu, jak i stylu, im więcej grasz. Odblokuj nowe etapy, nowe ulepszenia i nowe funkcje, a wszystko to w niesamowitych efektach wizualnych.

Przeczytaj więcej o naszym programie Games with Gold tutaj i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat Xbox Wire. Jeśli jesteś posiadaczem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, otrzymujesz wszystkie korzyści Xbox Live Gold, ponad 100 wysokiej jakości gier, w które możesz grać na konsoli, PC i urządzeniach z systemem Android z możliwością grania w chmurze (wersja beta, jeśli jest dostępna) oraz dostęp do EA Play bez dodatkowych kosztów. Nowe gry są dodawane przez cały czas, więc nigdy nie zabraknie Ci czegoś nowego do wypróbowania, gdy szukasz swojej następnej ulubionej gry. Jeśli jesteś nowy lub masz już konto Xbox Live Gold i Xbox Game Pass na konsolę, dołącz lub uaktualnij już dziś za jedyne 1 USD.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/23/new-games-with-gold-for-january-2022/