Nowe gry Xbox: Octopath Traveler II i nie tylko!

Z radością ogłaszamy nadchodzącą prezentację gier Xbox, która odbędzie się 9 czerwca, a następnie Call of Duty: Black Ops 6 Direct. Aby zapewnić Ci rozrywkę do tego czasu, mamy fantastyczną gamę nowych gier dostępnych w ramach subskrypcji Game Pass oraz kilka ekscytujących wydań, z których możesz cieszyć się już dziś!

Dostępny dzisiaj

Podróżnik Octopata – Wyrusz w ekscytującą przygodę w czarującym świecie Orsterra z ośmioma unikalnymi postaciami, z których każda ma własne umiejętności i historię.

Podróżnik Octopata II – Wejdź w nową erę w krainie Solistia dzięki tej cieszącej się dużym uznaniem kontynuacji, w której możesz odkrywać i kształtować swoją podróż z pomocą ośmiu nowych podróżników.

Wkrótce

Depersonalizacja (PC) – Zanurz się w planszowej grze RPG inspirowanej Zewem Cthulhu, zawierającej bogatą narrację i wiele zakończeń.

Isonzo (Chmura, konsola i PC) – Weź udział w zaciętej wojnie w Alpach w tej autentycznej strzelance FPS z I wojny światowej, której akcja toczy się w północnych Włoszech.

Protokół Kalisto (Chmura, konsola i PC) – Przeżyj okropności Callisto w tej mieszance strzelanin i brutalnej walki, odkrywając spisek na Martwym Księżycu Jowisza.

Wciąż budzi głębię (Cloud, PC i Xbox Series X|S) – Przeżyj mrożącą krew w żyłach opowieść o izolacji na platformie wiertniczej na Morzu Północnym, gdzie jedyną opcją jest przetrwanie.

DLC/aktualizacje gier

Świętuj 15-lecie Minecrafta, korzystając ze zniżek na gry Minecraft do 22 czerwca oraz bezpłatnych prezentów rocznicowych. Nie przegap ekskluzywnych korzyści w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, takich jak pakiet Ebon Flintlock dla Sea of ​​Thieves i nie tylko!

Wyjazd 15 czerwca

Koniecznie obejrzyj te gry, zanim opuszczą bibliotekę Game Pass 15 czerwca, lub skorzystaj ze zniżki członkowskiej, aby zachować je w swojej kolekcji!

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi wydaniami i wydarzeniami, obserwując @XboxGamePassPC i @XboxGamePass. Do zobaczenia 9 czerwca!

Źródło: news.xbox.com