Nowe gry w ramach Game Pass: Star Wars Jedi, Tomb Raider, Kona II…

Game Pass: co nowego w tej chwili

Dostępny dzisiaj

Miłej śmierci (Chmura, konsola i PC): W tej mrocznej, uroczej grze akcji typu roguelike 2D wciel się w przepracowanego Śmierci, którego pracownicy zbuntowali się, całkowicie zakłócając równowagę dusz – a także jego plany wakacyjne. Chwyć swoją sprawdzoną podróbkę i pokaż pracownikom, kto tu rządzi.

następny dostępny

Tomb Raider: Edycja Ostateczna (Chmura, konsola i PC) – 2 maja: ostateczna wersja tej docenionej przez krytyków przygodowej gry akcji powraca do Game Pass! Weź udział w intensywnych walkach, dostosuj swoją broń i sprzęt oraz pokonuj wymagające środowiska, aby przetrwać pierwszą przygodę Lary Croft i odkryć śmiercionośny sekret wyspy.

Kona II: Mgła (Chmura, konsola i PC) – 7 maja: Kontynuując interaktywną historię Kony, tytuł ten oferuje graczom wciągającą narrację pierwszoosobową z unikalną mechaniką opowiadania historii. Poznaj rustykalną scenerię wiejskiej wioski górniczej w północnej Kanadzie w 1970 roku i odkryj tajemnicę dziwacznej mgły, która spowijała ten region.

Mały kotek, duże miasto (Chmura, konsola i PC) – 9 maja: Dostępne od pierwszego dnia w ramach Game Pass! Na tym placu zabaw w otwartym świecie wciel się w ciekawskiego kociaka o dużej osobowości, który pragnie wrócić do domu. Eksploruj miasto, poznaj nowych przyjaciół wśród bezdomnych zwierząt, noś urocze kapelusze i zostaw po sobie więcej niż tylko odrobinę chaosu. W końcu czyż nie to jest tym, co koty robią najlepiej?

Bracia: opowieść o dwóch synach (Chmura, konsola i PC) – 14 maja: doceniony przez krytyków i wielokrotnie nagradzany klasyk powraca do biblioteki Game Pass! Poprowadź dwóch braci w epicką, bajkową podróż prowadzoną przez wizjonerskiego szwedzkiego reżysera Josefa Faresa i dewelopera Starbreeze Studios. Rozwiązuj zagadki, eksploruj różnorodne lokalizacje i walcz z bossami, kontrolując brata za pomocą każdego joysticka.

Nie przegap

Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalały (Seria PC i Xbox Kontynuuj podróż Cala Kestisa dzięki PC Game Pass i Ultimate w EA Play.

Przewijak (Chmura, konsola i PC) – już dostępna: przygodowa gra logiczna 2D inspirowana tradycyjnym chińskim folklorem. Wcielisz się w Yuna, „nawijacza”, który potrafi wchodzić w ludzkie wspomnienia i wpływać na ich działania. Używając „zmysłów” i wpływając na „intencje” innych, możesz zmieniać historię.

Korzyści z subskrypcji Ultimate Xbox Game Pass

Overwatch 2: Pakiet bonusowy sezonu 10 – już dostępny: Zdobądź darmowe skórki dla trzech bohaterów! Poczuj zabójczą elegancję i bezwzględny styl dzięki legendarnym skórkom Medusa Widowmaker i Executioner Junkerqueen oraz epickiej skórce Visual K Kiriko! Dołącz do znajomych w tej stale rozwijającej się strzelance online.

Exoprimal: Zestaw startowy – już dostępny: Gotowy na walkę z dinozaurami? Dołącz do gier wojennych Lewiatan z natychmiastowym dostępem do egzoszkieletów Vigilant, Murasame i Nimbus z dodatkową skórką dla każdego! Zanurz się już dziś w tę zespołową grę akcji online.

Gry, które wystartują 15 maja

Następujące gry wkrótce opuszczą bibliotekę Game Pass, więc teraz jest idealny moment, aby umieścić je na szczycie listy gier. Nie zapomnij, że możesz zaoszczędzić 20% na zakupie, jeśli chcesz zachować je w swojej bibliotece.

Źródło: news.xbox.com