Nowe gry na Xbox: #Blud, Elder Scrolls, HORROR TALES 18.06; Artykuły Times i Galaxy, Primal Survivors 20/06!

Już wkrótce na Xbox: gry tygodnia, które musisz mieć

Co tydzień odkrywaj nowe gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass. Znajdź szczegółowe informacje na temat nadchodzących tytułów poniżej i przejrzyj ich profile, aby uzyskać więcej informacji (pamiętaj, że daty premiery mogą ulec zmianie). Zanurzmy się!

#Blud – 18 czerwca

Uratuj swoich przyjaciół, walcz z apokalipsą wampirów i przetrwaj okropności treningu hokeja na trawie dla początkujących w #Blud, uroczo animowanej grze RPG, która zaciera granicę między akcją RPG a hiperkinetycznymi kreskówkami z lat 90-tych.

Kolekcja online The Elder Scrolls: Gold Road – 18 czerwca

Idealna dla poszukiwaczy przygód kolekcja The Elder Scrolls Online Collection: Gold Road oferuje dostęp do wszystkich głównych obszarów rozdziałów i zadań w Tamriel. Kolekcja: Gold Road zawiera rozdział Gold Road (dostępny w chwili premiery 10 czerwca), a także grę podstawową i wszystkie poprzednie rozdziały (dostępne natychmiast).

Horror Tales: Żebrak – 18 czerwca

Zanurz się w fascynującą podróż science-fiction, której akcja rozgrywa się po katastrofalnym wydarzeniu, gdzie terror i science fiction splatają się wśród ruin rozpadającego się świata. Zanurz się w dynamicznej fuzji walki zaginającej czasoprzestrzeń i niszczycielskich łamigłówek.

Wciąż budzi głębiny – 18 czerwca

Dostępne od pierwszego dnia w ramach Game Pass! Wielokrotnie nagradzani twórcy The Chinese Room przedstawiają przerażającą opowieść o izolacji. Jesteś uwięziony na platformie wiertniczej na Morzu Północnym, uciekając przed nieznanym horrorem, który znalazł się na pokładzie. Nie mając ucieczki i możliwości obrony, jedyne, co możesz zrobić, to przetrwać. Można grać w chmurze, konsoli i komputerze.

Historia Grand Prix – 19 czerwca

W tej grze symulacyjnej przejmij kontrolę nad zespołem wyścigowym, w którym będziesz zatrudniać utalentowanych kierowców, opracowywać nowe pojazdy i rywalizować w Grand Prix, aby stać się najlepszym na świecie. Twórz nowe pojazdy i części i dostosowuj je do własnych upodobań. Czy masz to, czego potrzeba, aby dotrzeć do kręgu zwycięzców?

Glify Gitzana – 19 czerwca

Przygodowa łamigłówka z przesuwaniem bloków na 50 unikalnych poziomach o rosnącej złożoności. Graj jako młody odkrywca i poruszaj się po poziomach w stylu grafiki pikselowej z góry na dół, przesuwając kamienne filary po wyłożonych kafelkami podłogach, aby dopasować je do rzędów glifów. Czy potrafisz odkryć wszystkie sekrety Gitzana?

Nie ufaj nikomu – 19 czerwca

W Trust No One, przygodowej detektywistycznej grze typu „wskaż i kliknij”, wcielasz się w dziennikarza próbującego rozwikłać sieć tajemnic tajemniczej firmy zajmującej się sztuczną inteligencją. Eksploruj zakątki i zaułki Kijowa, aby odkryć tożsamość swojego informatora.

Everafter Falls – 20 czerwca

Budzisz się i odkrywasz, że Twoje poprzednie życie było tylko symulacją. Nie pamiętasz tego miejsca, swojego małego świata zwierząt, orzeźwiającego wiatru i pachnących kwiatów, małej farmy, którą ukryłeś tuż za miastem, nic z tych rzeczy. Teraz będziesz musiał uprawiać ziemię, łowić ryby i walczyć o powrót na swoje miejsce w małym i przytulnym miasteczku Everafter Falls.

Pierwotni ocaleni – 20 czerwca

Czy jesteś gotowy na najbardziej szaloną przygodę w historii? Poznaj Primal Survivors, grę o przetrwaniu wypełnioną unikalnymi i dziwacznymi stworzeniami! To znacznie więcej niż tylko gra, to niezapomniana podróż do serca przetrwania. Zacznij już teraz i przekonaj się, do czego jesteś zdolny.

Windstorm: Początek wielkiej przyjaźni – zremasterowana – 20 czerwca

Odkryj na nowo zapierający dech w piersiach świat Windstorm. Zanurz się w fascynującą historię Miki, dziewczyny znanej jako Zaklinaczka Koni, która zaprzyjaźnia się z majestatycznym ogierem o imieniu Wichura – z całkowicie zaktualizowaną grafiką i nowym trybem fotograficznym!

Block Tower TD – 21 czerwca

Block Tower TD to gra strategiczna typu rogue-like typu tower defence z ciekawymi innowacjami. Zbuduj świat z klocków, wybieraj losowe ulepszenia, aby każdy bieg był wyjątkowy.

Faces of Illusion: The Twin Phantoms – 21 czerwca

Młody dziennikarz jest świadkiem porwania gwiazdy teatru Beatrice Le Brun. Ambitna dziewczyna rozpoczyna własne śledztwo. Głównym podejrzanym jest światowej sławy iluzjonista Charles Delacroix, który jakiś czas temu w tajemniczy sposób zniknął. W miarę jak dziennikarz i jego młody współpracownik – brat Beatrice – podążają za porywaczem, na jaw wychodzi coraz więcej prawd na temat porwania i tajemniczego romansu.

Cień Erdtree Elden Ring – 21 czerwca

Rozszerzenie Shadow of the Erdtree zawiera zupełnie nową historię osadzoną w Krainie Cieni, przesiąkniętej tajemnicami, niebezpiecznymi lochami, nowymi wrogami, bronią i sprzętem. Eksploruj niezbadane terytoria, mierz się z potężnymi przeciwnikami i ciesz się satysfakcją ze zwycięstwa. Zanurz się w urzekającej interakcji między postaciami, gdzie dramat i intryga przeplatają się, tworząc wciągające doświadczenie, którym możesz się delektować i cieszyć.

Dziura io – 21 czerwca

Wybierz swoją ulubioną skórkę, jedz, rozwijaj się i pozostań przy życiu. Zmierz się z trybem wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy lub zjedz wszystko sam. Rozwijaj się, połykając wszystko, co masz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to kosze na śmieci, hydranty przeciwpożarowe czy samochody.

Nocny Duch – 21 czerwca

Gra typu horror z perspektywy pierwszej osoby, opowiadająca o niegodziwych czarownicach i złowrogich wdach. Otrzymałeś zaproszenie od wdowy o imieniu Mildred Bartgis, która mieszka na wsi. Twierdzi, że po rozwodzie w jej domu nawiedzą duchy, że istota zwana „Schnabelperchten” jest na nią zła, bo jej dom nigdy nie jest wystarczająco czysty. Teraz musisz przeszukać jego dom, aby ustalić, czy rzeczywiście jest nawiedzony, czy nie.

Jaskinie Kryształowe Pedra – 21 czerwca

Gra logiczna typu „jeszcze jedna gra”, w której musisz znaleźć wszystkie kluczowe płytki otwierające drzwi wyjściowe z każdej jaskini. Znajdź specjalne płytki bonusowe, aby zdobyć kryształy, które można wymienić na ulepszenie swojego bloku Pedra.

Mistrz kijów Pogo – 21 czerwca

Platformówka 2D, która łączy relaksującą estetykę z wymagającą rozgrywką. Użyj drążka pogo, aby odbijać się od każdego poziomu i dotrzeć do końca etapu, unikając upadków i dziur. Wraz ze wzrostem trudności będziesz napotykał lasery, piły tarczowe, kolce i inne śmiercionośne przeszkody.

Times i Galaxy – 21 czerwca

Wyrusz na międzyplanetarną przygodę jako pierwszy reporter-robot dla „Times & Galaxy”, najbardziej zaufanego holopapieru w Układzie Słonecznym. Jesteś tylko stażystą, ale jeśli zdobędziesz informacje, napiszesz świetne artykuły i zaimponujesz swoim współpracownikom, być może utrzymasz pracę!

Źródło: news.xbox.com